Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék ilyesmi fürdőruhát?

Hol vehetnék ilyesmi fürdőruhát?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


és mit gondoltok jól állna ez, ha kicsit a melleim?


2010. júl. 2. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
calzedonia szerintem.
2010. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
triumpf, de háát kicsi mellhez aligha állnak jól .:S
2010. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek ezek a fajták, annyira szépek, csakhát nekem is kicsik a melleim, s hát ebben szerintem még kisebbnek tűnik:S
2010. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos mind a kettő.
2010. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

bocsi az offért, de minden második kérdés kb az, h jól áll-e ez a kis mellű lányoknak...attól, hogy TE kérdezed meg, még ugyan az a válasz, hisz nem látjuk, milyen vagy, nem tudunk RÁD szabott választ adni...bocsi:$


20Ł

2010. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
hát szerintem bárhol tudsz ilyen fazonú bikinit venni mert szinte csak ilyeneket lehet kapni. egyébként nekem kicsit nagyobb melleim vannak, és folyton húzkodnám h ne essen le a felső... az ilyen bikinit kis mellekre találták ki :D
2010. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a pánt nélküli bikinik kifejezetten kis mellűeknek állnak jól, szóval szerintem nyugodtan vehetsz :) am calzedonia tényleg, vagy egyéb fehérneműbolt, de érdemes ruhaboltokban is megnézned sztem:)
2010. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem is ilyesmi az alakom én probáltam már fel ilyet nekik se nagy a mellük a nagy mell furán nézne ki ebbe
2010. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem ezek pont kis mellre vannak szabva
2010. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a Calzedoniába majd megnézem :D csak az a baj hogy msot nagyon drágák ott a fürdőruhák.. de majd nyár végén veszek a premier-be :D akkor nagyon olcsók ajánlom mindekinek :)
2010. júl. 2. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!