Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék ilyen fürdőruhát?

Hol vehetnék ilyen fürdőruhát?

Figyelt kérdés

Hello!

Sajnos elég striás a mellem, így nem hordhatok akármilyen fürdőruhát.

Most eszembe jutott, hogy ilyesmi kéne:


[link]


vagy ilyen, csak pánttal:


[link]


[link]


New Yorker, Takko, C&A kizárva, már néztem.

Bár a New Yorkerben volt, de az szerintem nagyon ronda.

Ha esetleg tudjátok, hol lehet ilyesmit venni, légyszi írjatok!

Ja, és ha lehet, ne legyen push up-os.

Köszi!

15/L


2010. máj. 10. 14:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Na, találtam egyet, ami nagyon tetszik:


[link]


Ilyet esetleg nem lehet valahol kapni?

2010. máj. 10. 15:01
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt az utolsót a kínaiban is megkapod és még jobban is néznek ki, a többit nem tudom hol vehetnéd meg:)
2010. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem egy heavy tools boltot megpróbálhatnál. ott szoktak lenni jók, de most neten néztem az ottani katalógusban nincsenek annyira igazán jók. de talán egy boltban vannak tavalyiak is. azért itt a link: [link]

meg ha tökéletesen tisztában vagy a méreteiddel, akkor végső soron victoria's secrettől is rendelhetnél. bár fogalmam sincs válalnak e usán kívüli szállítást. itt van a link hozzá, az oldalakat itt még 1-25ig tudod váltogatni :) [link] komolyan csak lesek olyan jó bikinik :Dtudnék innen választani, mit ne modjak :)

nem akarok beleszólni de ha striás a melled felteszem azért elég nagyok is nem? csak mert ezek a felsők nem túl jók nagy mellre :S mert nem tartják rendesen :S

16/L

2010. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1-nek:Tényleg, ott még nem is néztem! Köszi, hogy eszembe juttattad!:)

2-nak: Nem,nem túl nagyok, igazából normál méretűek, fogalmam sincs, mitől lett striás.:(

Lehet, hogy túl korán kezdtem el melltarót használni, vagy túl későn, hááát nem tudom.

Amiket belinkeltél, hú azok közül én is tudnék választani.:)

Várok még válaszokat!

2010. máj. 10. 16:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha kicsi méret kell, akkor tudok neked adni egyet (pár ezresért odaadom), nekem kicsi, kihíztam. Tally Weijlben vettem és lila, majdnem ugyanolyan mint az első képen lévő.

De abban a boltban vannak ilyen szabásúak megint. Nem túl drágák, érdemes megnézni!

2010. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem inkább újat vennék,de azért köszi a felajánlást!

És köszi a tippet is, holnap elmegyek pár üzletbe, aztán ha sikerül valami csinit találnom, lefotózom, és megmutatom:)

2010. máj. 10. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:
nem szegedi vagy véletlen ?mert akkor a kinti piacon pont ugyanilyen fazonút vettem lilába (ma strandoltam pont benne :D)3000 forintért
2010. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok szegedi, sajnos.:)

Érden lakom.Ha valaki tud itt valami jó fürdőruci vásárhelyet, az írjon!:)

Amúgy jó neked. Új fürdőruha, strandolás....nekem meg kémia és töri témazáró. Hát, ilyen az én szerencsém:)

2010. máj. 10. 19:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Calzedonia, H&M, New Yorker, Women' Secret.:)
2010. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja és Pimkie
2010. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!