Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A diszkósokat miről lehet...

A diszkósokat miről lehet felismerni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Általába vasalt haj vagy vmi divatos haj, menőruha, gyémánthoz hasonló fülbevaló, túl igényesek stb...
2008. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Általában nagyon divatosan vannak felöltözve, színes, esetleg csillogós felsők, amelyeken díszkövek vannak, szőrmés kabát.Vasalt haj fiúknál lányoknál egyaránt jellemző.Sok smink, műkörmök.De szerintem a plázacicák legnagyobb rész az, és nem nehéz felismerni őket,elég kihívóan tudnak öltözködni és nőiesen (persze kivételek azok mindig vannak).
2008. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
71%

Én ezzel vitatkoznék.

Az, h valaki igényes, esetleg vasalja a haját akkor discós? Na neeeeeee!

Szegény anyukám discós, mert kivasalja a hullámokat a hajából, vagy a tesóm aki Magyarország egyik legjobb( nem túlzással) rockénekese, csak igényes?!


Én azt tartom discósnak -bár szerintem ez a fogalom már meghalt a 80-as években-aki a mai"sztárokra" akar hasonlítani, és egy méterrel a föld fölött száll a nagy öntudattól.Pl. ez a sok Paris Hilton, és David Beckham.

Akik 2percenként nézegetik magukat a tükörben, és már nem tudod eldönteni, h pasi vagy csaj.

Bocsi, nem akarok előítéletesnek tűnni, de igazából ezt így nem is lehet bekategorizálni.

2008. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Vicces lenne, ha Paris Hilltont discosnak lehetne nevezni. Egyszerű, a discosok, hétvégén discoban vannak, de ha nem ott vannak, állandóan lóg a fülükből a fülhalgató. Az öltözködésük teljesen normális, divatos ( nem fogsz látni rajta hosszú bőrkabátot, és acélbetétes bakancsot).
2008. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. válaszoló!!

ki a tesód???:D:D:)

2008. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felhajtott gallérú (főként) fehér ing, full divatos teljesen koptatott farmernaci, márkás sportcipő.
2010. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!