Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lehet felismerni hogy...

Mitől lehet felismerni hogy egy ray ban napszüveg eredeti, vagy sem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha UV van benne, akkor valószínüleg eredeti, mert a gagyik gyártásánál a haszon számít, nem az, hogy pl legyen rajta UV védelem, ami költséges. Szóval, ha UV van benne valószínüleg eredeti, ezt úgy lehet megállapítani, hogy a napba nézel vele, és a napot zöldes árnyalat veszi körül.
2010. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem is beszélve arról, hogy egy átlag nejlonzacsi is véd UV ellen. Legalábbis a legújabb műszerek szerint... :D
2010. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Minden napszemüveg szárán elvileg szerepelni kell egy cikkszámnak vagyis egy azonosítónak. Ha az nincs rajta akkor az nem 100%, hogy eredeti ,lenne. Én tanácsolom, hogy nézz körbe neten is, mert ott o9lcsóbbak általában és az nem azt jelenti, hogy az nem eredeti, sőt sokszor még érintetlenebbek mint boltban.


Én is vettem egy police-t a páromnak itt:

[link]

Ha gondolod nézz körbe, jó hely. Én ezt bátran ajánlom, mert van tapasztalatom.

2010. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ofotértben vettem a kedvenc napszemüvegemet, aztán valahol volt tavaly nyáron ingyenes bevizsgáltatás, és nem volt rajta UV-védelem. Pedig pont azért mentem az Ofotértbe, hogy legyen rajta, mert nagyon érzékeny a szemem. :( Elég gáz, h már ott is előfordulnak napszemüvegek, amik gagyik.
2010. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Néztem már neten pár helyen. Ha lehet akkor mindig újat veszek, de a fa..om se fog 40,meg 60 ezrekért napszemüveget venni. Talán ha egymillió ft. lenne a fizetésem havonta akkor...

Inkább vmi használt újszerűben gondolkodok. Az létezik hogy 10-ért adna el valaki egy eredeti Ray ban-t?

2010. máj. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!