Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt, komoly FÉRFI számára,...

Felnőtt, komoly FÉRFI számára, alap a Rolex?

Figyelt kérdés
Egy komoly férfi, komoly óra nélkül létezhet manapság, vagy olyan alap, mint a lakás és a kocsi?

2019. jan. 24. 16:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%

Rolex-tulajdonosként csak megerősíteni tudlak - nem azért, mert effektîve embereknek adok munkát és ezzel is segítem őket, hanem mert évente több Rolex árát jótékonykodom el ÉS bírok ugyanerre rá tehetős embereket.


(Ugyanakkor én is ismerek olyat, aki jómódúként 1000 forintot nem adna jó célra, ismerősöm szerint legyek pozitív, mert lehet titokban ő is sokat ad a rászorulóknak..)

2019. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%

Több gazdag ember is megmondta már azt, hogy a Rolex azoknak az órája, akiknek nincs ízlésük az órákhoz, csak valami olyan jelzőt akartak ami mindenkinek levágós, hogy gazdagok, olyanoknak is, akiknek nincs Rolexük.

Ezt is le lehet pontozni nyugodtan, nem én találtam ki, sose voltam Rolex közelében se. :D

2019. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem pontozlak le, de akkor majd ezt elárulom annak a pár milliárdos ismerősömnek, akik arany Rolexet hordanak! 😂😂😂 Vicc...
2019. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

Egy férfit a cipojerol ítélik meg leginkább, de egy elegáns óra is szuper.

Miért pont Rolex , Calvin Klein v Michael Cors nem is jó?

2019. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
32%
CK és MK olcsó divatóra. Teljesen más kategóriáról beszélünk.
2019. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
A stílusos férfi ma nem hord egyáltalán órát, mert magasabb körökben mindenki tudja, hogy a karóra divatjamúlt, snassz, és a stílustalanságról árulkodik. Ha már annyira kell óra, akkor zsebóra, vagy zsebóra nyakba, de az igazán menő férfiak régi gyűjteményekkel menőznek. Festmények, antik tárgyak, stb.
2019. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
56%
Hogy a 16-os mennyire rosszul tudja, de legalább ne hangoztatná a hülyeséget ekkora elánnal:))
2019. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
38%
Jujj 16-os... Jujj... 🤦🏽‍♀️ Te még távolról sem láttál igazán gazdag embert... 😂
2019. jan. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem alap. Igen, létezhet egy "komoly FÉRFI" (akármit is jelentsen ez a szintagma a fejedben) óra nélkül. Mondom ezt úgy, hogy 7 karórám van. Nem tartom magam komoly férfinak, de láttam karizmatikus, intelligens, művelt férfit óra nélkül is. A kettő nem korellál egymással, és kauzalitás végképp nincs.


Nekem a Rolexről sajnos nem az jut eszembe, hogy hú de komoly ez az ember, hanem az, hogy van pénze, és szeretné, hogy ezt mások is lássák. A Rolex márka sajnos (vagy nem sajnos) nagyon fel lett fújva az utóbbi évtized(ek)ben, nagyon ügyesen csinálják a marketinget. Ugyanakkor vannak sokkal jobb órák hasonló, de akár olcsóbb áron is, nem is feltétlenül a svájci gyártók közül. (khm GS)

2019. febr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
17%

Ismét leírom, hogy látom, nem forogtok olyan körökben, így fogalmatok sincs.

Egy pl arany Rolex a felső tízezernél presztízs, és éppen az a lényeg, hogy aki veled szemben ül az asztalnál, az lássa! Ilyen szinten a férfiak megnézik egymás óráját, és gyakran azt is, hogy milyen autóval érkezett a másik fél. Alap!

2019. febr. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!