Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tag Heuer vagy Rolex női...

Tag Heuer vagy Rolex női karórát születésnapra?

Figyelt kérdés

Születésnapra szeretném magam meglepni egy márkás órával. A Rolex amelyet az Andrássy úton láttam a márkaboltban 7 ezer euróba kerül, míg a Tag Heuer amit Stuttgartban láttam pár hónapja 2700 euro.

Rolexet mindenki ismeri nekem picit túl tucat bár egy örök darabról van szó. Tag Heuer nem ismerem csak azt tudom az is luxusóra.

Mind a kettő acél és aranyozott csak a márkajelzésben térnek el.


2018. ápr. 26. 20:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Omegat, Cartiert, Chopardot is néztem de nem találtam meg azt a klasszikus fazont amit keresek.

Nem kamu a kérdés csak nem értek az órákhoz.

2018. ápr. 26. 20:41
 2/11 anonim ***** válasza:

Tedd fel itt a kérdést, rengeteg szakértő van aki tud segíteni választani. [link]


Különben a Rolex sokkal értékállóbb.

2018. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rolex az órák Louis Vuittonja. Túl ismert, túl sok hamisítvány van, túl sok szakadt roma csaj hordja és hazudja, hogy eredeti. Tag Heuer Svájc egyik büszkesége, és csak azok ismerik, akik tényleg otthon vannaka témában. Én inkább azt vennék a helyedben. És ha már ennyi pénzt szánsz rá, ne fizesd ki a 27% magyar AFA-t, vegyél egy repjegyet Svájcba és még a márkaboltban való vásárlás élményét is megkapod. Megéri.
2018. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a tömegàrùt ahogy a sok hamisitvànyt vagy a feltünô màrkàjelzèst. Köszi a Svajcos ötletet, erre nem is gondoltam.
2018. ápr. 28. 12:46
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdező gondolom nem másodkézből venné az órát hanem szalonból. Így a hamisítvány lehetősége ki is van zárva.

Az pedig, hogy az órák közül a Rolexet hamisítják a legtöbbet még nem azt jelenti, hogy presztizsben nem az egyik legmagasabb. Ahogyan a Louis táskáról is megmondod ránézésre, hogy nem eredeti és/vagy a kérdező sosem engedhetne meg 2-3000€-t egy táskára, így az óráról is megtudod mondani.

A Rolex és a tag össze sem hasonlítható. Más kategória mindkettő. De ha nem Rolexet akarsz akkor egy Catierrel sem lőhetsz mellé. De a JAEGER-LECOULTRE is rendelkezik szép női modellekkel és azzal biztos nem futsz össze az utcán.

2018. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Annyira nem értettél meg hármas, hogy nem is magyarázom. Próbáld meg értelmezni amit írtam, mert elsőre nem sikerült. Rohadtul nem azt írtam, hogy vigyázzon a hamisítványokra. Elborult az agyad, és valami tök másra válaszoltál, nem arra, amit én írtam.
2018. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pusztán a márkanév alapján ítélek, mert nem látom az órákat, meg amúgy sincs női órához ízlésem. DE 7 ezert euró egy Rolexért nevetségesen sok, mert 10 ezer euró körül már Patek Philippe, Vacheron Constantin -féle órákat lehet kapni, ami jóval értékállóbb és ritkább.


De ha csak a kettőből lehet választani, akkor mindenképp Tag Heuer, bár én nem vennék ilyen drágán órát. Amúgy a Tag Heuer is Louis Vuittonhoz tartozik, ha már szóba került.

2018. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szegény vagyhogy csak nyamvadt 7000 euró a van órára vedd meg, bár én nem égetnek magam vele
2018. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, először tanulj meg írni mielőtt belepofázol a nagyok dolgába. Fogadok hogy csak ruppótlan senki vagy aki havi 20-ért gürizik a mekiben.
2018. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyok dolga:D
2018. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!