Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pasiknak milyen stílusó...

A pasiknak milyen stílusó lányok jönnek be? Stílust kéne váltanom?

Figyelt kérdés
ugy értem nekem eddig az összes pasi rocker, vagány csávó volt. Azt vettem észre h én is inkább efelé hajlok, szeretem a sportcipőt, fiusabb gatyát, sportos de még is csinos felsőket. Ez baj? Ugy értem senkivel nem jártam még és 14éves vok:\'(
2008. nov. 7. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Az mindegy, hogy a pasiknak melyik stílus jön be, ha te abban szarul érzed magad. Nincs is olyan melyik stílus jön be, egyiknek ez, másiknak az. Ha te a rocker felé hajlasz, hord azt, mert valszeg irgalmatlan szarul éreznéd magad plázapicsaként. A rocker stílust is lehet nőies formában hordani, én már tizenéve így tevékenykedem :):):)és sok pasinak bejön.
2008. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

kösszi szépen a segítséget.csak az a baj h a suliban az összes lánynak akinek van barátja plázacicaként viselkedik és sok fiu felnéz rájuk:S

am ha még vki tud segíteni írjon lécci.

2008. nov. 7. 20:16
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mindenki találja meg az egyéniségét, vegye fel azt ami tetszik neki, és ne azon görcsöljön, hogy ki rocker, ki plázacica. Nagy baj lenne, ha valaki ez alapján választana párt magának, hiszen a belső értékek sokkal fontosabbak hosszú távon. Később majd nem érteni fogod, mire célzok, de sajnos 14 évesen még többnyire csak ezek az "értékek"dominálnak. Az meg, hogy nem volt még barátod 14 évesen nem baj, sőt nem is meglepő. Ha ettől jobban érzed magad, nekem 16 évesen lett elöször barátom, pedig sose voltam se ronda, se visszahúzódó. Nekem egyébként az a tapasztalatom, hogy a rocker lányok nagyon is bejönnek a fiúknak, de sokszor nem merik őket megközeliteni, főleg fiatalabb korban, és akkor, ha a fiú más stilusú (bár az utóbbi forditva is igaz)
2008. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is rocker vagyok, és így ahogy elmondtad, sztem jól nézel ki! Én személyesen utálom a plázacicákat, akik azon nyavajognak, h van egy kis folt a ruciban, hát fussunk el délután és vásároljunk be. -.- Amugy én is 14 vagyok ,és még nem volt bnőm, majd csak egyszer jön az igazi. ;) Amugy azok a lányok, akik hozzám hasonló stílusuak, vagy teszenek nekem, és én is nekik, több km távolságra laknak. :S Szóval ne aggódj, te is találsz majd párt. :)
2008. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeteket.az baj ha néha szinesen öltözök,mert oz osztálytársaim azt mondják h a rockerek nem járnak szines cuccokban.pedig én se kéket + rózsaszín veszek egszerre fel.csak farmerhez néha kék pólót,vagy szürkét.
2008. nov. 8. 10:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában az ugyanabba a stílusba tartozó csajt fog választani a pasi magának.Például ha valaki discos akkor nagy eséllyel a párja is az lesz, ha rocker akkor meg rocker.Persze vannak kivételek.És ha már úgy akarsz öltözni mint a rockere, akkor azt ne csak azért tedd, hogy be jöj a rocker srácoknak, közben meg semmit sem tudsz a rockról.Akkor csak divatból csinálod, és a rockerek majd csak elszólnak és kinéznek.És ők sem csak feketében járnak (ez inkább dark), színes ruhákat is hordanak, persze bizonyos határok között.És amit írtál hogy jobban kedveled a sportos és kényelmes rucikat, akkor öltözz úgy, és ne érdekeljen, hogy mit mondanak az osztálytársaid.És amiatt ne izgulj, hogy 14 évessen nem volt még barátod, ennyi idősen még nekem sem volt, sőt én ismerek olyat aki 17 lesz lassan és még mindig nem volt senkie.
2008. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

1.legyél abban,ami neked tetszik,ami kényelmes,és amiben egyszerűen elemedben vagy.


2.az mindegy,hogy milyen ruhát húzol fel,éppenséggel színeset,ha szeretsz egy stílust.Ha szereted a rockzenét,akkor annak nem az a lényege,hogy minden kis cselekedettel ezt bizonyítsd a világnak.Miért kellene állandóan feketében járnod? Nem kell.

2008. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a segítséget:)

nagyon sokat segítettetek:D

2008. nov. 8. 13:57
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
ne foglalkozz már a stílusokkal..öltözködj úgy ahogy jólesik ne mondd magad rockernak se plázapicsának így nem fognak megszólni h hé ez a stílus nem viseli ezt meg azt .ha stílust akarsz váltani ne hirtelen tegyed mert nagyon furcsénak fognak találni az emberek.csak szépen lassan..és ne szomorkodj azon h nem jártál még senkivel ,ha érettebb leszel majd fogsz ,most nem látom úgy h az lennél,ha ilyen dolgokkal foglalkozol.am 13 éves csaj vtam
2008. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

nem sokára 14 leszek és még nekem sem volt senkim.de minek siránkozni ezen,hisz még elég időnk van ahhoz,hogy vkivel összejöjjünk.nem?!

rocker vagyok és én szinte állandóan feketében vagyok.pontosabban a farmerom sötétkék,de az most mindegy.és tényleg csak olyat vegyél fel,amiben kényelmesen elvagy.én tesi-,meg fekete sportcsukában szoktam járni.ne hallgass a többiekre,mert csak az számít,hogy te mit gondolsz.

2008. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!