Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rendelkezésedre állna 100...

Ha rendelkezésedre állna 100 ezer Ft, hol költenéd el?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ruháraa szánod.


Hol költenéd el?


Egy turiban, ahol jóval a plázás árkategória alatt mozognak a termékek, de nincsenek címkés új darabok, maximum újszerűek?


vagy


fast fashion boltokban (New Yorker, H&M, Reserved)


vagy


magasabb árkategóriás boltokban?

(pl Levis és hasonlók)



Miért?


2018. dec. 26. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Cipőre költeném (2-3 pár).
2018. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért 100 ezer forint nem olyan kiemelkedően sok, attól függetlenül, hogy nekem is sok havi ruhapénzem ennyi.

Fast fashion üzletekben költeném el amúgy, van pár kedvenc boltom.

2018. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én maradnék a fast fashion boltoknál. Nem azért mert divatkövető vagyok, hanem mert itt találok olyan ruhákat, amik tetszenek és jól állnak nekem.
2018. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fast fashion boltokba
2018. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Magasabb árkategóriás boltokban,bár 100.000forint ilyen helyeken nem sok.
2018. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elég valószínű hogy rockpincében/metalshop-on, vagy más hasonló jellegű boltban.Azért mert hiába drága ha különleges és általában minőségi darabokat árulnak a stílusomban. :)
2018. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a márka vagy a hely, azt veszem, ami tetszik, és megfelel a minősegbeli elvárásaimnak.

Ha most azt mondanák, "mennyé' vegyé' ruhát, nesze itt a lóvé", valószínűleg ugyanazt tenném, amit bármelyik ruhavásárlásomnál: elmennék a legjobb vintage second hand boltokba, amik Budapesten vannak (mint pl.: Ludovika, Dressingroom), utána jöhet a Zara, és társai.

Ha szigorúan ennyi a keret, magasabb árkategóriás boltokba nem sok értelme lenne menni...:D

2018. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!