Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rendelkezésedre állna 100...

Ha rendelkezésedre állna 100 ezer Ft, hol költenéd el?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ruháraa szánod.


Hol költenéd el?


Egy turiban, ahol jóval a plázás árkategória alatt mozognak a termékek, de nincsenek címkés új darabok, maximum újszerűek?


vagy


fast fashion boltokban (New Yorker, H&M, Reserved)


vagy


magasabb árkategóriás boltokban?

(pl Levis és hasonlók)



Miért?


2018. dec. 26. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, szerintem életemben összesen nem költöttem még százezret ruhákra, azt sem tudom, hogyan lehetne felhasználni ekkora összeget. Mivel nem érdekel sem a divat, sem a márkanevek, legfeljebb néhány tetszetősebb turkálós darabot vennék, a többit pedig méterárura és rövidárura költeném, hogy még több felhasználásra váró anyag halmozódjon a szekrényb...akarom mondani, hogy legyen miből a stílusomnak való ruhákat varrnom.
2018. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Az interneten böngésznék, és ami megtetszik, el tudom képzelni magamon, azt megvenném, függetlenül a márkájától vagy az árfekvésétől.
2018. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Most turiban, gardróbcserén vennék pár alkalmi ruhát. Nő vagyok, mások is max 1-2 alkalomra viselik ugyanazt a darabot, nekem teljesen megfelelő lenne.

Továbbá basic darabokat vennék a lidl ben, nagyon jó minőségű alapholmikat lehet ott kapni.

Fast fashionnel nem igazán vagyok kibékülve, minőség, előállítási körülmények, kinézet szempontjából sem.

Ha csak ruhára lehet költeni elég sok maradna belőle :D Ha cipő, táska is beleszámít csak lábbelire eltudnám verni az egészet.

2018. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Végigjárnék egy csomó üzletet és amire tényleg azt mondom hogy tetszik és hordanám azt venném meg. Márka nem nagyon számít..
2018. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vennék egy új téli bőrkabátot. Ismerek egy boltot a környéken, ahol nem nagyüzemi vackokat árulnak. Hasznát venném egy új sportzakónak is, azt szerintem szabóval csináltatnám nulláról.


Ez így összességében már határeset, hogy belefér-e 100 ezerbe, de valahol pont a határa környékén van.

2018. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Keszittetnék egy jó bőrdzsekit.

Maradekból vennék valami inget,mondjuk a Peek&Cloppenburgban. Az tele van jó minőségű márkákkal .


F

2018. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Valószínűleg azt csinálnám amit eddig is ha vásárlásról volt szó:

külföldi goth boltokból rendelnék pár különlegesebb szabású egyberuhát meg blúzt magamnak (pl Killstar, Punk rave, Restyle, Fantasmagoria) talán a páromat is meglepném 1-2 polóval vagy felsővel, pulcsikkal.

Vagy vennék még egy New Rock bakancsot (tudom nem ruha de nagyon cipő mániás vagyok)


De ha ez a rendelős dolog nem opció akkor vennék pár tartós és jó minőségű alapdarabot magamnak (pl 2 fekete 710-es Levi's gatyát meg egyszerű fekete pamut hosszú újjú minta nélküli felsőket)

Vagy pár szép csipkecsoda fehérneműt.

Vagy egy kiszegecselt valódi bőrből készült bőrdzsekit.


Azért a jól bevált turikba is benéznék.


Szerintem nem okozna gondot elkölteni annyi pénzt. Talán még kevés is lenne :(

2018. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem se okozna gondot, pedig az elmúlt 10 évben bizonyosan nem költöttem ennyit ruhára (az is cipő volt) :D


Én nem járok a fentiek közül egyikbe se és nem érdekelnek a márkák.

Bemennék valami jó kis fehérneműboltba és vennék pár melltartót, az egyikhez még hozzáillő bugyit is, ez már komoly költségeket jelentene, de a jó melltartó megéri (a tizensok éves darabjaim is tökéletesek, de most már talán kéne 1-2 új).

Aztán vennék a Decathlonban biciklis kesztyűt, de jó meleget...

Körbemászkálnék a városban, kéne pár aprócska nyakbasál...

A maradékhoz akár turi is szóba jöhet, vannak ott is jó dolgok.

De amit az előbb írtak, külföldi goth boltból rendelés, az is jól hangzik... De be is mehetnék egy Ciánkáliba is, hátha találok valamit.


Plázába nem mennék, ott én annyira nem érezném otthonosan magam (a pláza maga OK, odajárok papír-írószerbe és néha könyvesboltba, de a ruhásboltok más világ).

2018. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
A kedvenc boltjaimban, ahol vásárolni szoktam: Zara, Promod, Van Graaf, Stradivarius, Springfield, Mango.
2018. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ruhara biztosan nem, de betaraznek a kedvenc bioteches feherjembol. 🏋️‍♀️
2018. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!