Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értek a divathoz!?

Nem értek a divathoz!?

Figyelt kérdés

Van sok egyforma sima szabású angol feliratos, többnyire rózsaszín pólóm. (Ez nagyon gyerekes?) Néha vennék pár elegánsabb blúzt/pólót, de tetszik a bőrdzseki is, az meg ilyen "rockeresebb". Jó ha így váltogatom a stílusokat? :D (nem szeretem ezeket a "divatruhákat",a feketét)

2.Világos rózsaszín blúzhoz és sima hosszú ujjúhoz milyen kiegészítőt, kardigánt vegyek?



2018. szept. 23. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, ha váltogatod a stílusod, szerintem nem kell mindenkinek bekorlátoznia magát egy adott stílusba, és csak azt hordania. Azt vedd fel, ami jól esik, amiben jól érzed magad. A lényeg, hogy ha belenézel a tükörbe, akkor tetszen, amit látsz. :)

Milyen a kérdéses blúz? Esetleg tudsz képet küldeni?

2018. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

[link]

Farmert és sportcipőt tudok felvenni hozzá mert nagyon magas vagyok és nem egyszerű nadrágot kapnom. És a cipőkkel is bajban vagyok :/ :D

2018. szept. 24. 14:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem pont ez a blúz de nagyon hasonló.
2018. szept. 24. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ehhez sportcipőt én semmiképp nem vennék fel, két teljesen különböző stílus. A farmer nem rossz, ha mem szaggatott, koptatott, stb, hanem egy egyszerű, egyszínű darab. Cipőből lehetne valami kicsit elegánsabb félcipő vagy balerina cipő, esetleg szandál (nam túra szandál). Kardigánnak egy sima megfelel, ami nem melegitő fölső.
2018. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!