Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó minőségűek az Orsay ruhák?

Jó minőségűek az Orsay ruhák?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy szép nadrágot, de egy kicsit drága az én pénztárcámnak... :) Ha viszont tényleg jó minőségű megvenném...
2008. nov. 2. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs vele.Hordom is, van egypár...Nemorssz minőségűek.mennyi a naci?
2008. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan még nem vettem Orsay rucit, de ahogy bementem és megfogdostam az anyagokat nem nyűgözött le... Szerintem aránytalanul drága. Dehát ha így vesszük nagyon sok minden aránytalanul drága, csak azért mert márkás. Ha ennyire tetszik a nadrág, és még csurrancseppenne is rá, akkor vedd meg, lehet, hogy nem találsz majd jobbat :) Ha nem veszed meg csak bánni fogod.
2008. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kőszi a válaszokat! :) Amúgy majdnem 11 000 Ft, nem szoktam ennyit költeni nadrágra, szerintetek sok?
2008. nov. 3. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aránytalanul drága. De igaza van az előttem szólónak, szinte minden márka ilyen. Én úgy szoktam csinálni, hogy ha meglátok valami klassz fazont, akkor megvarratom. Van nekem is Orsay cuccom, jó minőségű azzal nincs gond, de akkor is drága. Aránytalanul.
2008. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Engem az érdekelne milyen volt az a nadrág...mert én is sokat vásárolok ott, sőt mostmár az egyik vidéki üzletükben dolgozom,és sose hoztak még vissza minőségi kifogással nadrágot:-D Nem vagyok a feltétlen híve mint márka,nekem a Kenvelo Retro inkább stílusom. A 11 ezer meg különösen aggasztó. Nálunk 8995nél drágább naci sosincs. Melyik üzletben láttad?
2008. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!