Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínai ruhával is lehetek...

Kínai ruhával is lehetek csinos? Vagy egyből látni hogy kínai?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem spec marhára nem érdekel, hogy az emberek milyen ruhát hordanak, márkásat vagy kínait, a lényeg, hogy ne nézzen ki ízléstelenül. Kínaiban is lehet nagyon csinos dolgokat kapni, és márkaboltokban, 20 ezren felül is vannak undorító, ízléstelen ruhák. Nem az a lényeg, hol vetted és mennyiért, hanem hogy hogy áll rajtad.
2010. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ilyen csillivilli tipikus kínai cuccokat leszámítva lehetsz stílusos. Miért ne lehetnél? Pl az Ázsia Centerben is vannak tök jó ruhák. :D Azok is stílusosak. :)

2010. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Legjobb példa szerintem, hogy kínaiban vettem egy Mickey egeres pólót. Koptatott mintás rajta az egérke és szalmagyönggyel van körbevarrva. Csodálkoztak mikor elárultam, hogy hol vettem. Szóval szerintem abszolút ízlés kérdése hogy az ember hogy néz ki. Promodból, NewYorkerből vagy akárhonnan felöltözve is nézhetsz ki úgy mint egy...na nem mondom ki=) remélem értetted a lényeget!
2010. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én 12ezerért vettem a Mayo-ban egy farmert, egy hónapig bírta...annyira szétszakadt a hátsó zsebnél és hiába vittem vissza. Viszont vettem a kínaiban 1800ft-ért több mint 3 éve egy fekete farmert, és a mai napig hordom
2010. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A múltkor egyszerű nem bordázott fehér női atlétát kerestem (nyárra) és miután végignéztem az egész kínai üzletet (idegesít az a sok ruha) nem találtam egyet sem, csak csiricsáré ruhákat (pedig én aztán szeretem a színeket, (a Mickey egeres felsőt én is láttam nagyon cuki)

Már régóta plázából öltözködöm, leárazásokkor, és szerintem sokkal szebb és csinosabb dolgokat lehet ott venni, bár a kínai farmerek, tényleg nagyon jók (bár az összes márkáé Kínában készül).Tehát, nagyon át kell nézni az ottani dolgokat, mert nem könnyű normálisakat összeválogatni.

2010. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!