Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínai ruhával is lehetek...

Kínai ruhával is lehetek csinos? Vagy egyből látni hogy kínai?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

persze h azzal is lehet csinosnak lenni..mondjuk azokat a cuccokat nem bírom amin 5000 strassz van meg arról rögtön le is rí h valszeg kínaiból van

de minden csak a párosításon meg a viselőjén múlik:)

2010. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem járok kínai boltokba meg piacra nagyon régóta, de azért emlékszem, hogy a kínai nagy piacon is volt sok szép, ízléses holmi. Igaz azok nem "öccá"ba kerültek, mint az ízléstelenek.

Ha nem a legolcsóbb, legstrasszosabb, legflitteresebb, leggagyibb anyagú darabokat veszed meg, szerintem teljesen jól fel lehet kínaiból is öltözni.


Hozzánk viszonylag közel van Cosmos City nevű, amúgy kínai üzlet és ott estem bele egy jó farmerbe. Anoule márka és 3000 Ft körül volt. Pont úgy nézett ki mint a Tally Weijl, Bershka farmerjai csak harmad, negyedáron.

2010. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, h lehet! Sőt! Nem egyszer megtaláltam ugyanazt a nadrágot/felsőt, amit előtte márkás voltban láttam.
2010. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze, én nem is engedhetnék meg mást magamnak, sose voltak márkás cuccaim.
2010. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon is lehetsz csinos! Csak figyelj, hogy jól álljon, jól passzoljanak a darabok!

Én pl régen csak ott vásároltam. Ma már nem tudok, mert nincs a környéken kínai.

Arra viszont figyelj oda, hogy egy kínai cucc nem bír ki annyit,mint egy Next vagy H&M, szóval ha már elnyúltak, inkább cseréld.

Lexi

2010. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyúlnak a kínaiak(ellenben a Woodoossal pl. :S), egyetlen bajom velük, hogy akármilyen kicsik is a kínaiak, az ottani ruhák mind hatalmasak :(
2010. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És ti miből,hogyan különböztetitek meg ha láttok valakit az utcán,hogy márkás vagy kínai ruhája van?Honnan lehet ezt látni?
2010. jún. 20. 12:38
 8/15 anonim ***** válasza:
En is talaltam mar olyan cuccot kinaiban, amit elotte otszor annyiert lattam egy jobb nevu boltban. Szoval siman!! Altalaban igyekszem strapabirobb dolgokat venni, de neha beterek a kinaiba egy egy darabert! legutobb farmer haremnadragot vettem ott es imadom! valamint balabontaskor beesek a turiba, egesz delelottos programra lehetoleg, es levadaszom a Mexx cuccokat! :D
2010. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

uhh. nekem volt 2 csoporttársam. mindkettő csak kínai cuccokban volt, de csak abban. és annyira lerítt, hogy már inkább szánalmas volt. pedig igyekeztek ízlésesen öltözni, a színekkel nem is volt baj, és még annyira ízléstelenek se voltak a ruhák...


nos, én inkább azt mondom, h menj turiba. ott annyi egyedi, vagány, nem csóró-hatást keltő ruha van, hogy csak na. én csak ott vásárolok, és nem sokkal drágább mint a kínai, és még jobb a minősége is.

azóta elvből nem veszek kínaiban semmit. max melltartót, mert azokat úgyis csak a barátom látja, és abból még talán vannak normálisak...

2010. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mintha a fele a márkás ruháknak nem lenne kínai... Én 1000-ért vettem egy olyan jó farmert, tök jól néz ki, sima, szürke, 3 éve hordom és sehol egy lyuk! A New Yorkeres 6000 Ft-os nadrágom előbb ment tönkre...
2010. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!