Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak miért hordanak...

A férfiak miért hordanak nyáron pamut zoknit ugyanúgy mint télen mikor a nejlon bokazokni vékonyabb és jobban szellőzik. Van értelme?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél a 4. kommentelő azaz a kérdező kimerítő magyarázattal szolgál csak kíváncsi lennék mások véleményére!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


2018. júl. 16. 19:33
1 2
 1/13 Miss Endzsi ***** válasza:
70%

a nejlon múanyag, beleizzad a láb, tele lesz baktériummal.

A zokni felszívja a verejtéket, szellőztet.

2018. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Itt csak annak nincs értelme amit te írsz.
2018. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Én nő vagyok, de eszembe se jutna nylon zoknit felvenni... Gyenge is, fura is nekem (kizárólag fellépésre veszek fel ilyet), cipőbe pedig rendes kell, hogy miért,nem tudom, de így érzem. Fura lenne nylon zokni túrabakanccsal...

Rendes zoknim van mindig, vagy semmi. Nagy melegben, ha nem ellenjavallt valami miatt, szandált hordok.

2018. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Mert a zokni az pamut, nylont a csíra tucatfiúcskák hordanak meg a melegek.
2018. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Első!


Látom te nem olvastad el a linkemet....


Kettes!


Válaszolni érdemlegesen nem tudsz, akkor inkább ne írj semmit.


Hármas!


Nem válasz amit írtál a kérdésemre!


Négyes!


Te egy buta kisfiú lehetsz az előitéleteiddel együtt mert azt sem tudod a válaszodból ítélve hogy 1996-óta gyártanak férfi nejlon harisnyát pont mint női acélbetétes bakancsot akik a fiúnak született búzavirágok hordanak , ha a te észjárásoddal gondolkoznék...

2018. júl. 18. 23:05
 6/13 A kérdező kommentje:

Első!


És mintha pont fordítva lenne mert a nejlon nem tartja a folyadékot mint a pamut ezért könnyebben szárad is lásd. A sportruházatot.


Meghát ami a gombát baktériumot illeti sok ilyen gonddal küszködő nő van a városban ha igazad lenne.

2018. júl. 18. 23:32
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Le lehet pontozni de miért nem tudod elfogadni ha valakinek más a véleménye mint neked?


A kérdésedre válaszolva pedig mert nőként is ha nyáron zoknit húzok akkor az egy jó minőségű pamut zokni mert sokkal jobban felszívja az izzadságot és cipőben is sokkal kényelmesebb

2018. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Számomra a zokninak kánikulában egyáltalán nincs értelme, szandált veszek fel.
2018. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7!


Ez csupán egy logikus kérdés! Nekem is van véleményem nyílván mint neked, mindössze a logikát keresem a viseletekben és mint ha olvastad a linkemben a szintén kislány kérdező megmagyarázta a lényeget ami logikus is , én mások véleményére voltam kívancsi, de látom te nem vagy tisztában az anyagok nedvszívó és taszító tulajdonságaival mert pont fordítva gondolod hogy jó neked.


Hát akkor jó lábáztatást kívánok...


8!


Köszi az értelmest választ!

2018. júl. 21. 09:38
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, gondolom mert ezt szokták meg és tartósabb. És a harisnya anyag taszító a férfiak zömének, nőiesnek találják.

Egyébként butaság, hogy a nylonba jobban izzad vagy büdösödik a láb. És az is, hogy melegebb. A nylon nem tárolja el az izzadságot, így nem a talpbetétbe megy a nedvesség, a harisnya minimálisan lesz izzadt, ezért nem alakul ki úgy lábszag és izzadt láb. A cipőt levéve pedig az a kevés izzadás is 1-2 perc alatt megszűnik, ellenben a vastag zoknikkal.

2018. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!