Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyivel tart tovább felvenni...

Mennyivel tart tovább felvenni egy 15 soros bakancsot egy 10 sorosnál? Megéri a 15 sorosat megvenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 8 és egy 20as van. A hosszabbat 5 perc felvenni, ha végigfűzöm. Persze általában nem, szóval csak félig, de úgy kifűzés nélkül is le-fel lehet venni, elég csak kilazitani. Így az is elég gyorsan megvan.
2010. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
1 perccel kb. szerintem nem éri meg, én egy 10 soros shelly's-t vettem 6 éve. már nem veszem fel minden nap. de koncertekre még mindig abba járok.
2010. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ne vegyél bakancsot :D belesül a lábad ,persze ha abban érzed jol magad ,akkor oké :)
2010. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kérj meg valakit,hogy mérje le stopeeral ,és rájössz.
2010. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 sorosom van,kb 3-4 perc míg befűzöm végig mindkettőt.Persze már van egy kis rutinom,így gyorsabb.
2010. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
nyárra vegyél vmi jól szellőző sportcipőt ne pedig 15 sorosat...bár ha téged nemzavar hogyha elmész vhova akkor ha leveszed a cipőd és csavarni lehet a zoknidből a vizet meg úgy bűzlik a lábad mint hat görény...
2010. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11:39:

Te se voltál még olyan igazi vadulós pogóban :P


A hosszú szárú télen praktikus, mert nem fázol benne, nyárra inkább 8-10 soros a praktikus.

2010. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!