Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú nélkül már nem is...

Magassarkú nélkül már nem is lehetek nőies?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy egy nő igazán csak magassarkúban lehet nőies. Nos, velem az a helyzet, hogy több lábműtétem volt, így örülök, ha a normális cipőkben/szandikban tudok járni, magassarkúban szinte még megállni sem tudok, és nagyon fáj tőle a lábam:S A másik, hogy még csak nem is tetszenek, így is jó magas lány vagyok, ennél nem szeretnék magasabb lenni. Akkor ezek szerint én sosem lehetek igazán nőies?
2010. jún. 11. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Én nekem például egyik magassarkú sem tetszik.Van akinek bejön, van akinek nem.Ha nem akarod hordani hát ne hordd, hidd el nem ez miatt fogsz tetszeni valakinek.


20/F

2010. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nemrég vettem meg az első magassarkúm, és hát hamar rájöttem hogy nem nekem való. Hiába tetszett annyira a boltban, az utcán már nem volt se kényelmes és meg se érte az egész napos tipegés. Nem volt önbizalmam, nem éreztem a magaménak. Szerintem ennél nincs rosszabb, kár erőltetni így. Valóban a kisugárzás és a mosoly a lényeg, volt amikor tornacipőben, farmerban és topban füttyögtek utánam, amiben általában nem szoktam feszengeni. Sokan lehet egy ruhát magában ízléstelennek vagy nőiesnek tartanak, de nem mindenkin áll úgy,ahogy máson. Az emberen dől el, hogy milyen egy ruha magában szerintem nem jelent semmit, csak egy rongy az egész.
2010. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

Előző vagyok, és hopp, most találtam egy képet az egyik kérdésben.


[link]


Ő nem nőies?:)

2010. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Teljesen igazad van, és a hölgy a képpel is nagyon csinos, nőies magassarkú nélkül! Nem is fogok ezen parázni...
2010. jún. 11. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!