Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú nélkül már nem is...

Magassarkú nélkül már nem is lehetek nőies?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy egy nő igazán csak magassarkúban lehet nőies. Nos, velem az a helyzet, hogy több lábműtétem volt, így örülök, ha a normális cipőkben/szandikban tudok járni, magassarkúban szinte még megállni sem tudok, és nagyon fáj tőle a lábam:S A másik, hogy még csak nem is tetszenek, így is jó magas lány vagyok, ennél nem szeretnék magasabb lenni. Akkor ezek szerint én sosem lehetek igazán nőies?
2010. jún. 11. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem az idióta kétbites nőknek szóló magazinokat kell olvasni, és abból kiindulni....
2010. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dehogy olvasok magazinokat:D Az olvasmányaim nagy részét a szépirodalom teszi ki, de most nem is ez a kérdés:) Itt a gyakorin láttam ezt a tendenciát, hogy nagyon sok ember szerint csak a magassarkú lehet igazán nőies viselet.
2010. jún. 11. 14:26
 3/14 anonim válasza:
84%
Szerintem a most divatos balerina cipők is nagyon nőiesek :)és vannak lapos nőcis szandálok is.
2010. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Én laposban is nőiesnek érzem magam. Nagyon tetszenek a magassarkúk, de van egy remek harántsüllyedésem, amitől megőrülök, ha fél óránál tovább magassarkút kell viselnem, és ez sajnos a drága, jó minőségűekre is ugyanígy igaz... Ha nagyon akarnám persze tudnék szenvedni bennük (kamaszkoromban volt rá példa,nem is tett jót...), de a fene sem akar. Újabban egyébként én is észrevettem, hogy mindenhonnan azt harsogják, hogy a nőies nő magassarkút hord. Én nem állok be a sorba..
2010. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Mostanában én is rákaptam a csajos stílusra.Szoknyák,rövidnacik,csini toppok,tunikák stb.

De magassarkút ritkán,csak alkalmakkor hordok!Hűvösebb időben topánkát,ilyenkor pedig papucsot ("tangapapucsot",csak normális,nem az a gumis).


Én így is csinosnak,nőiesnek érzem magam.

Nekem nem ér meg annyit az egészségem hogy magassarkúkban járkáljak.

Arról már nem is beszélve,hogy amikor az egész napom rohanás sokkal jobb a topánka,papucs.

15/L

2010. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

A nőiesség nem a magassarkútól függ. Lehetsz nőies egy szabadidőben és sportcipőben. A nőiesség alapja a kisugárzás. Ha dögös nőnek érzed magad, akkor ruha sem kell ahhoz, hogy nőies legyél. :)

Az pedig butaság, hogy csak és kizárólag magassarkúban lehet valaki nőies. Én azt mondom: kisugárzás kérdése. A kisugárzásod pedig abból ered, hogy mit gondolsz magadról és hogy érzed magad bőrödben.

2010. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

A nőiesség és a sarokméret két különböző dolog. Aki tudja viselni a ruházatát, bármit felvehet, akkor is csinos lesz. Aki nem tudja, az a legnőiesebb cuccokban sem lesz elegáns.

Pl. anyósom pl. otthonkában, papucsban is elegáns nő benyomását tudja kelteni. Ő nem hordja, viseli a ruháit. Én a legdögösebb cuccban sem érzem jól magam, én csak hordom, viselni a sportos-kényelmes ruhákat, cipőket tudom.

Ugyanez érvényes a pasikra is. Vannak, akik farmerban, pólóban szívdöglesztőek, és vannak, akik a méregdrága öltönyben, lábukra varrt bőrcipőben is slamposnak tűnnek.

Legtöbbször a pasik akarják diktálni a nők öltözködését, mikor saját maguk sem tudnak öltözködni. (nem a divattervezőkre gondolok)

2010. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

A magassarkúra nem a kinézete miatt mondják rá hogy nőies,mert lapos sarkú cipőkből is van nagyon sok csini,nőies cipő pl [link]

Hanem ha valaki magas sarkút vesz fel megváltozik a test tartása,sokkal kecsesebb,légiesebb lesz a járás és ettől nőies.

2010. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, én azt látom, hogy 10-ből kb. 1 vagy 2 nő tud benne járni. A többi valami eszméletlen komikus módon botorkál, botladozik, sokszor alig tudom visszafojtani a nevetésemet...
2010. jún. 11. 15:10
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, az biztos, hogy sok nő inkább nevetségesen mutat egy magassarkúban, mint kecsesen. Egész pontosan néhány nő olyan kecses magassarkúban, mint egy részeg gazella! :)
2010. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!