Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos egy ilyen kabát egy...

Divatos egy ilyen kabát egy 15 éves fiunak?

Figyelt kérdés

Hervisbe láttam BLEND kabát. Fekete és az alja nem ilyen simán lelógó hanem ilyen gumis meg a csulójánál is. Tehát olyan mintha kilógna a karjaiból meg az aljából egy fekete pulcsi. Legombolható kapucni és legombolható szőr.

Azért kérdezem itt meg mert nekem ez újfajta stílusú


2008. okt. 28. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jónak hangzik,de az a szőr nagyon b*zis lehet:) Ha az nincs rajt,akkor biztos jó,de mondjuk képpel jobb lenne:)
2008. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam én is, szerintem jól néz ki. De a szőrmét takarítsd le róla, ha megveszed, mert irtó gáz egy fiúnak.
2008. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne a divatot kövesd, öltözz ugy ahogy neked tetszik. Ha neked tetszik akkor hajrá! vedd meg:)
2008. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szőrt azt én is leszavazom! Enyén szólva homokos beütést kelt!
2008. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem b#zis az a szőr, ha tetszik, hagyd rajta.
2008. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem cuki rajta az a szőr. Sok pasinak van ilyen kabátja, mégse melegek. :)
2008. nov. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!