Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordjon egy 16...

Milyen ruhákat hordjon egy 16 éves fiú akire egy lány azt mondaná, hogy divatos, és jól néz ki meg vonzó?

Figyelt kérdés

Milyen...

-cipőt

-ruhát

-frizurát


...Hordjon


KÉPEK IS JÖHETNEK!


16F


2011. máj. 11. 20:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Senki, semmi?
2011. máj. 11. 20:56
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Haver, a ruha másodhegedűs. Az jobban számít, hogy az alatt mi van. ;)
2011. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Haj: [link] vagy [link]

Pulcsi: [link]

Pulcsi & Gatya & Cipő: [link]

Felső: [link]

Sok sikert;)

2011. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

ne legyen cicafiú azokat messziről sugárból hányom..

tehát, NE nézz ki így:

[link]

[link]


tehát ami abszolúta felejtős:

melírozott, vasalt haj, festett haj

smink, körömlakk xD (eléggé szánalmas a világ h ezt már ide kell írjam)

rózsaszín, lila, és annak árnyalatai-> semmiképp se sehogy

normális pólók. vagyis szerintem kerülendő a feszülős izompóló meg feszülős ujjatlanok..szerintem buz.is.

feszülős csőnadrág, vagy akár csak a sima csőnadrág is.

persze nemkell hippis trapézgatyát felvenni ..

tehát ez okés:

[link]


ez meg abszolúte felejtős szerintem:

[link]


akkor KILÓGÓ ALSÚGATYA! könyörgöm! nem divatos, nem menő, nem szexi, nem-nem-nem! bu.zis, gáz, nevetséges!!!


cipő, kabát meg ezek tökmindegyek, végülis mindegyik mindegy ne engem valahogy a metroszexualitás legapróbb jelei is taszítanak..

tehát nem kellenek ilyen aberrált frizurák, hogy egyik oldalt hosszú a másik oldalt rövid és akkor úgy van bevasalva zselézve h a szemébe lóg, meg ez a diszkópatkányos se jön be, hogy valami minta van oldalra borotválva, felül meg ilyen kakastaréj..szóval csak normálisan..

ruházatban is mindegy végülis, ne legyenek a fenti meleg-hatású dolgok (lányos színek, tapadós pulcsik, pólók, V nyakas pulcsi stb)


tehát egyszerűen csak normális legyen.. illatba meg ne fulladjak meg a parfümtől de a bűztől se. ha a hónaljat bedezodorozod az elég nemkell külön parfüm meg ezek..

2011. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy fiú akkor vonzó, ha tetszik az arca. ha meg nem tetszik, akkor hiába öltözik így meg úgy, akkor sem fog tetszeni.

ha egy bizonyos lánynak akarsz 'tetszeni', akkor ezeket vedd figyelembe: ha a lány egy kifestett (talán szőke), mindig 'divatos' csaj, akkor így kell kb kinézned:

[link]

ha pedig a lány egy kedves, aranyos, átlagosan öltözködő, akkor elég egy egyszerű laza cucc, meg egy kis mosoly :)

az utóbbi kategória nem nagyon nézi, hogy divatos vagy-e, hanem az arcodat és hogy mennyire illik hozzád amit felvettél. hidd el, így van :D

amúgy a divat az amiben a legtöbb veled egykorú sztár jár (pl Justin Bieber, Nick Jonas, szóval a 'híresebbek')

és amit írtam, az tényleg igaz :P

remélem, hogy segítettem valamit ^^

15/L

2011. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚúrristen.... Nem azért. Én is kedvelem Justin Biebert meg nagy fan voltam, de ez már sok. Ne legyen már minden tini fiú, leszámítva azokat akik emok, olyanok mint JB. Egyszer kétszer elmegy, de hogy mindenki ilyen legyen... Szerintem sima, kócos friszkó, laza naci, laza pólóval esetleg lazán hordott inggel, tornacipővel tökéletes. Nem kell ilyen supra, olyan gucci meg minden percben hajvasaló. De ha neked ez a style jön be akkor ok -.- ... ja meg am menj el gyúrni :)


Ja meg am egyik hozzászólónak írnék, hogy attól még, hogy a csaj cicababa nem kell a fiúnak 100 ezreket költenie a ruháira és a kiegészítőire. Ennyi . :D


15/L

2011. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne Justin Bieber stílusát kövesd kérlek! Azon kívül minden okés szerintem.Ha divatos szeretnéd lenni,elsősorban az legyen a fő szempont,hogy kényelmes legyen és neked tetszen. Ne vedd meg mindenből azt,a mit másokon látsz,mert nagyon sok ember már a "tucat" kategóriába tartozik. Tényleg csak a saját stílusodhoz illő darabokat vedd meg!

Ne szolizd agyon magad, mert az gusztustalan, és ne is fesd be a hajad. És a lehúzott alsógatyáról tényleg feledkezz meg, mert őszintén szólva, mikor meglátok egy ilyet, hányinger kerülget.


17/L

2011. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Haj: [link] vagy [link]


Cipő: márka teljesen lényegtelen! Én is mindig megnézem a márkás ruhákat, amik tetszenek divatmagazinokban, és igyekszem olyan boltokban begyűjteni hasonló cuccokat, ahol olcsó dolgok vannak. Tehát cipő-> [link]


Ruha: Háát, nekem nagyon bejön az ing, de 16 évesre lehet, hogy ez még korai, szóval...

[link] Szerintem ez naaagyon szexi. :D



De egyébként, én mint lány mondom neked, hogy az az utolsó, amit megnézek egy fiún, hogy mi van rajta. Mindig a fogait és a kezeit vizsgálom meg, mert az ápoltság és a jó humor,természet a legfontosabb.

2011. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt miért Justin Bieber fan mindenki????????????????? Az a GYEREK kb 10 évesnek, ha kinéz!!! Úristen.... o.O

Amúgy meg pl Jensen Ackles-nek jó a haja, és kellemesen izmos is, bár azért látszik, hogy ő a testéből (is) él, egy átlagos srácnak nem hiszem ennyi ideje lenne erre. De azért ha gyúrsz, és nem vagy öntelt, akkor jó eséllyel lehetsz TOP kategóriás. Amúgy egy sima farmer (egy tök jót láttam valamelyik válaszolónál...na mindegy.) meg egy póló elég. A bőrdzseki személyes kedvencem. :) Meg mondjuk egy Vans vagy valami hasonló cipő.


18/L

2011. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert. De nézz körül egy Cosmos Cityben (pl. Corvin) vagy egy Invázióban (pl. Duna Plaza), ahol találsz igen jó minőségű ruhákat, nagyon kedvező áron.
2011. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!