Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 72-83. van ezekre a számokra...

72-83. van ezekre a számokra melltartó?

Figyelt kérdés
72 a mell alatti, 83 a mellkörméretem... a "toppok" már kicsik, és szorítanak, de a 75B-s melltartó nem jó , mert nem töltöm ki teljesen... lehet egyáltalán ennél kisebb melltartót kapni?? egy fehérnemű boltban (pl triumph) fel lehet próbálni a melltartókat? tud valaki segíteni? (15éves csaj) amúgy ez a koromhoz képest elég kicsinek számít nem?? :S:S
2008. okt. 28. 21:47
 1/4 anonim válasza:
75B-snél van kisebb is 75A-s vagy 70A-s is..a legtöbb boltban fellehet probálni max a bugyit nem..ha zavar h esetleg kicsinek tartod vegyél szivacsosat abba nagyobbnak láccik:D
2008. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen A-s melltartókat bárhol kapsz, kivéve kínaiban, ott csak B-esk vannak. Nem kicsi szerintem, nekem 80A és 80B között van a méretem (20éves vagyok), ami annyit jelent, hogy ducibb vagyok, és a mellem kicsi ehhez a mérethez. De szerencséd van a kisebb mellekkel, mert mindig ezek a melltartók maradnak meg kiárusításoknál :)) Pl women'secretben meg h&m-ben is mindig látok ekkora méreteket -70%os leértékeléssel!
2008. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem kicsi... 16 éves vagyok, 70 vagy 75 (márkától függ) /A-s melltartókat hordok, egy kettő van ami B-s.... És illenek az alkatomhoz, szóval szerintem nem néznék ki jobban ha ilyen "kannáim" lennének...
2008. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ^^
2008. okt. 29. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!