Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit hordjak most a melegben?...

Mit hordjak most a melegben? Jó az alakom, de szégyenlős vagyok.

Figyelt kérdés

Egész ősszel/télen/tavasszal farmerban jártam, ha néha rávettem magam, hogy szoknyát húzzak, azt is mindig cicanadrággal hordtam. Most viszont megsülök! Iskolába nem igazán merek felvenni minisortot vagy miniszoknyát, de félek, még mindig az a jobb választás, ha nem akarom, hogy dőljön rólam a víz. A bokáig érő, nagyon bő, kendőszerű szoknyák/nadrágok nem igazán tetszenek. Segítsetek légyszi, mit vegyek fel?


(167 centi vagyok és 49 kiló, szóval nem az alkatommal van bajom, inkább azzal, hogy a minisortot iskolába túl plázacicásnak érzem)


2010. jún. 9. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom 16-17 év körül lehetsz. Tavaly, meg a többi nyáron mit hordtál? Egyébként a suli már csak 3 nap, de ha a minisortot nagyon rövidnek találod, akkor vegyél fel térdig érő rövidgatyát. lehet farmer is, meg valami vékonyabb, vászon is. viszont ha már nem lesz suli, akkor sztem nyugodtan mutogasd magad szoknyába, nagyon rövid gatyába, egyberuhába, mert tényleg szép vékony lehetsz.
2010. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Térdig érő nadrágot vagy szoknyát nyugodtan felvehetsz.
2010. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyberuha? Ha a mini túl merész, akkor vegyél fel hosszabb ruhát. Pl. pánt nélküli, térd körül végződőt.

Én nem vagyok ilyen szerencsés, hogy ennyire vékony legyek, de én is sokszor viselek pánt nélküli, melltől picit lazább ruhákat.

2010. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Egyberuháim sajnos nincsenek, pont ezért, még ha viccből fel is próbálok egyet egy boltban, nem merem igazán megvenni. Eléggé félek kitörni a megszokott farmer-póló-pulcsi hármasból.. :)
2010. jún. 9. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Tunika leggingsel esetleg? Azok szellősek is meg ha térdig érő leggingset veszel hozzájuk egy jó kis papuccsal kényelmesek is. Ne foglalkozz vele ki mit gondol, az a lényeg, hogy te jól érezd magad a ruhádban.
2010. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!