Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyobb fogyás után hogy...

Laylah kérdése:

Nagyobb fogyás után hogy találjam meg a stílusomat?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, hogy mindig is a duci, később a kórosan elhízott kategóriába tartoztam. Kamaszkoromban, mikor még néztem ki valahogy testalkatilag, akkor adott volt, hogy metál-rajongó vagyok, ennek megfelelően öltözködtem, egy lezser stílust vettem fel. Később lassan kikopott a "csak feketét vagyok hajlandó hordani" gondolkodásmód, ellenben egyre kövérebb lettem, és már nem az volt a szempont, hogy olyat találjak, ami tetszik vagy passzol hozzám, hanem, hogy rám jöjjön, legyen a méretemben, és takarjon.

Jelentős fogyáson vagyok túl, 30 kilót adtam le, és újra ott tartok, hogy tudnék normálisabban öltözködni egy XL-es kategóriában (konfekcióméret 40-42), ami még mindig nagy. de már több lehetőséget rejt. A gond csak az, hogy pont azért, mert mindig takargatásra ment ki a játék, nem tudom, mi állna jól nekem, extrém válogatós is vagyok, sok ruhát fel sem vagyok hajlandó próbálni, mert nem tetszik a vállfán, holott volt rá példa, hogy felvéve viszont nagyon tetszett magamon.

Hogyan tehetném magamban tisztába, hogy tudjam, mi állna jól nekem és mi nem anélkül, hogy a fél kollekciót végigpróbáljam?


2018. márc. 7. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A méret nem minden, ez alapján nem lehet eldönteni, mi áll jól neked. Az a fontosabb, hogy melyik típusba tartozol: [link]


Egyébként olyat válassz, ami tetszik, amiben jól érzed magad, amiről érzed, hogy te vagy, és ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak. :)

2018. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes pedig egyszer rászánni az időt és próbálgatni. Ha megtalálod mi áll jól, utána már sokkal egyszerűbb és kevesebb válogatással jár.
2018. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: valahol a két téglalap köztinek mondanám, némi oválissal keverve :D nagy a mellem (85E), már van azért elkülöníthető derekam és csípőm is, bár a derekam nem elég keskeny a homokórához, a csípőm meg nem elég széles a többi formához, meg van még azért az alhasamon úszógumi.

2: a gond az, mint írtam, hogy extra válogatós vagyok, magamtól sok mindent nem próbálok fel, ami amúgy lehet, hogy jól állna, még akkor sem, ha direkt feszegetem a határaimat, bár sikerült már így érdekes darabokat találni. Párom szívesen elkísérne, ami egyfelől jó, mert meglát olyanokat, amiket én nem, másrészt neki kicsit más az ízlése, nem feltétlen fedi mindig az enyémet... Valami arany középút kellene, meg egy rendszer, amit bevezetve, megszokva egyedül is képes legyek vásárolni menni. :)

2018. márc. 7. 23:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!