Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire valószínű, hogy 18...

Mennyire valószínű, hogy 18 évesen megtaláltam a stílusomat?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 évben kísérleteztem, és úgy érzem, hogy most megtaláltam a stílusomat, vettem is néhány ruhadarabot ebben a stílusban, és a régi ruháim már nem is tetszenek. Viszont nem merem leselejtezni a szekrényemet, és többet költeni ruhákra, mert bár úgy érzem, hogy ez a stílusom, mégis félek, hogy változni fog. Szerintetek?

2016. szept. 5. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
A stílus nem a ruhatarad, hanem az ahogy magabiztos vagy es magadat adod. Amíg gyikra josz kérdezgetni anonim vad idegenek addig fix hogy nem...
2016. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több féle stílus van. Viselkedési, zenei, öltözködési, etc... Én az öltözködési stílusról beszélek. A személyiségemmel tisztában vagyok, a zenei ízlésem meg nem egyenlő azzal, hogy hogyan öltözködöm, milyen sminket viselek. Én most kizárólag a ruhákról beszélek. Különben sem azt kérdeztem, hogy "Milyen stílusom legyen? Mit vegyek fel?", hanem azt, hogy lehetséges-e, hogy valaki már 18 évesen megtalálja a stílusát, amiben aztán csak aprókat változtat. Szerintem egy tök normális kérdés volt.
2016. szept. 5. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon kicsi rá az esély.. én is azt éreztem 18 évesen, hogy megtaláltam a stílusom, aztán meg 23 évesen is, most 26 évesen is ezt érzem, de ki tudja, mi lesz 5 év múlva? mondjuk nekem vannak olyan darabjaim, amiket 6-7 éve vettem és még mindig beleférnek a stílusomba, ezek inkább egyszerűbb, klasszikusabb darabok. inkább ilyenekbe ölj bele több pénzt, egy furcsa mintázatú, tarka felsőt pl. lehet 1 év múlva utálni fogsz, hiába vagy érte most oda, de egy jó szabású, minőségi sima farmert pl. x év múlva is nyugodtan hordhatsz.
2016. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
en azt tudom hogy nekem mindig az volt a stilusom hogy szines, vicces, allatos, rajzfilmes ruhakat hordok most meg azert 19 eves koromra bekerult par sexy, csipkes vagy egyszinu ruha is a ruhataramba... szerintem a kor elorehaladtaval valtozik az ember izlese, semmit se dobj ki szerintem ami meg jo rad meretben, max rakd felre.. kitudja h 25 evesen meg nem a feszulos szoknyakert leszek oda a szellos ruhacskak helyett: :O sose lehet tudni
2016. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok,hogy nincs egy stílus,amibe bele lehetne passzintani.Van,hogy elegáns akarok lenni,van,hogy sportosabb,van,hogy nőiesebb,van,hogy keverem.Alapdarabokra költs többet,évekig kitart.Szerintem ha selejtezel,inkább a méretben nem megfelelőeket válogasd ki.:)
2016. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!