Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan újítsam meg a ruhatáram...

Hogyan újítsam meg a ruhatáram olcsón?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ruhám kinőttem, amik meg jók, már eléggé "elhasználódtak", alig van rendes ruhám.Sajnos pénzem sincs, hogy újakat vegyek, talán turiba elmegyek és ott olcsón kifogok pár jó göncöt.Nincs valami 5letetek, hogy mit tehetnék, esetleg ha valaki járt már így, mit csinált?Mert tényleg alig van mit felvegyek:(

15L


2010. jún. 9. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a kinőttek még jól néznek ki add be őket egy jobb, vállfás turiba, ha ők el tudják passzolni kapsz érte egy kis pénzt. Olcsó, kilós turiba menj vásárolni ott kb. 200 ft egy póló.


Vállalj diákmunkát.

2010. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem fel lehet dobni a ruhatárat olcsón akkor ha szeretsz varrni himezni stb. Én pl régi kinőtt virágmintás szoknyámból varrtam magamnak egy táskát amilyeneket most a deichmanban lehet kapni a fogójához vettem gyöngyöket aminek 5 forint volt darabja. így kb 500 forintból lett olyan táskám mint az ötezres. Kisruhát amit már megunok át alakítom felsőnek hosszúból rövid nacit csinálok. Van hogy veszek sima pólót ami kinaiban 200 ft bekarcsúsítom és diszitgetem szalvétatechnikával gyöngyökkel kitűzökkel flitterekkel. Kilósturiban is lehet kapni jó cuccokat amiket gyorsan újjá lehet varázsolni. Ha szeretsz kézügyeskedni és kellene egy jó ötlet irhatsz nyugodtan.

2010. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a napokban kezdtem újítgatni a ruhatáramat!Imádok varrni,ezért a már unalmas felsőkre,szoknyákra színben harmonizáló fodrot,szegélyt varrok,amivel teljesen megújul a ruha!

Tegnap pedig varrtam egy szuper tunikát! :)

2010. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha van kézügyességed, akkor a textilfestést is kipróbálhatod. turiban veszel olcsó egyszínű pólókat/topokat és azokra festesz ecsettel különböző mintákat. ha nyitott szemmel jársz az üzletekben, akkor sok ötletet tudsz meríteni!
2010. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!