Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kéne öltözködnöm 31...

Hogyan kéne öltözködnöm 31 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám hogy sok ismerősöm szerint nem így kéne öltözködnöm és viselkednem ennyi idősen mint ahogyan azt teszem.

31 éves vagyok, van egy 4 éves kislányom. Szülés alatt nem, de utána nagyon meghíztam, 20 kilót. Előtte is volt már rajtam kb. ugyanannyi felesleg. 1 évig nem tettem ellene semmit, borzasztó volt az a nyár, akkor azt mondtam soha többet. Következő évben 30 kilótól szabadultam meg, kitartó edzéssel. Ezt azóta tartom. A bőrömmel szerencsém van, soha nem volt vele gondom. Fogyás után is szépen visszahúzódott, nem lóg sehol. Egyedül a csíkok látszanak a hasamon a terhesség után de nem zavaró. A hasam lapos, párom szerint formás vagyok, ő meg van őrülve értem, mindig büszkélkedik velem. Sminkelem magam, de nincs rajtam 1 kg vakolat. Soha nem éreztem magam ilyen jól a bőrömben mint most. Persze csinos ruhákat hordok, amik kihangsúlyozzák az alakomat, a dekoltázsomat. Imádom a rövid nadrágokat és szoknyákat, a vékony pántos vagy pánt nélküli topokat. De nem veszek fel semmi olyant amiből kilóg a fél fenekem vagy a mellem. Legtöbb barátnőm és a szüleim, rokonaim szerint viszont ez sok, nem így kéne öltözködnöm az én koromban. De mi az hogy az én koromban? 31 vagyok nem 50. Miért zavarja ez őket? Fiatalabbnak nézek ki a koromnál, tavaly 2-szer is elkérték a személyimet. :D Egyszer a dohányboltban egyszer pedig mikor bort vásároltam. Bennem van a hiba én gondolkodok rosszul vagy a többiekkel nem stimmel valami?


2018. jan. 27. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg házasság megy tönkre azért amit írsz. Hogy háztartási robottá degradálódik az egykoron szép és önálló személyiséggel rendelkező feleség. Tök jó, hogy te az ellenkező csoportot kepviseled.

Úgy gondolom meggyőzni nem fogod tudni azokat az embereket, akik 31 évesen már a hajad is levágatnák... Innentől kezdve próbáld meg kizárni ezeket a hangokat és elengedni.

2018. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nőiesen, divatosan, elegánsan, kifinomultan.
2018. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Valóban az lesz a legjobb ha elengedem a fülem mellett.
2018. jan. 30. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!