Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kéne öltözködnöm 31...

Hogyan kéne öltözködnöm 31 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám hogy sok ismerősöm szerint nem így kéne öltözködnöm és viselkednem ennyi idősen mint ahogyan azt teszem.

31 éves vagyok, van egy 4 éves kislányom. Szülés alatt nem, de utána nagyon meghíztam, 20 kilót. Előtte is volt már rajtam kb. ugyanannyi felesleg. 1 évig nem tettem ellene semmit, borzasztó volt az a nyár, akkor azt mondtam soha többet. Következő évben 30 kilótól szabadultam meg, kitartó edzéssel. Ezt azóta tartom. A bőrömmel szerencsém van, soha nem volt vele gondom. Fogyás után is szépen visszahúzódott, nem lóg sehol. Egyedül a csíkok látszanak a hasamon a terhesség után de nem zavaró. A hasam lapos, párom szerint formás vagyok, ő meg van őrülve értem, mindig büszkélkedik velem. Sminkelem magam, de nincs rajtam 1 kg vakolat. Soha nem éreztem magam ilyen jól a bőrömben mint most. Persze csinos ruhákat hordok, amik kihangsúlyozzák az alakomat, a dekoltázsomat. Imádom a rövid nadrágokat és szoknyákat, a vékony pántos vagy pánt nélküli topokat. De nem veszek fel semmi olyant amiből kilóg a fél fenekem vagy a mellem. Legtöbb barátnőm és a szüleim, rokonaim szerint viszont ez sok, nem így kéne öltözködnöm az én koromban. De mi az hogy az én koromban? 31 vagyok nem 50. Miért zavarja ez őket? Fiatalabbnak nézek ki a koromnál, tavaly 2-szer is elkérték a személyimet. :D Egyszer a dohányboltban egyszer pedig mikor bort vásároltam. Bennem van a hiba én gondolkodok rosszul vagy a többiekkel nem stimmel valami?


2018. jan. 27. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Wut... úgy kell öltözködnöd, ahogy neked jól esik! Ez függ a személyiségedtől, munkádtól, stb. Ne mások mondják meg, mit kéne felvenned.
2018. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy azok akik elvileg szeretnek miért lesik mindig, hogy mibe tudnak belekötni rajtam. Ahelyett hogy velem örülnének hogy végre boldog vagyok. :(
2018. jan. 27. 22:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van. Átlépted a 30-at, kénytelen leszel apáca csuhában vagy burkában járni.
2018. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően azt mondanám, hogy öltözz úgy, ahogy csak szeretnél, de ha ennyien megjegyezték már, akkor lehet van benne valami

szuper hogy ilyen jó formában vagy, de ezt nem csak rövidnadrágban és topban lehet megmutatni


10 évvel fiatalabb vagyok nálad, de mikor nyáron irodában dolgozom, ilyeneket nekem se szabad hordanom, mert nem illik

szóval ez nem feltétlenül kor kérdése

a másik meg az, hogy hiába vagy fiatalos, egy idő után azért nem kéne úgy öltözni, mint egy tini (a leírásodból nem derült ki, hogy milyen jellegűek a ruháid, pl rövidnadrágból is van több féle)


szerintem gondold át, mert ha ennyi barát meg családtag szólt, akkor azért lehet igazuk van

persze maradj meg a saját ízlésednél és hordj olyat, amiben jól érzed magad, de azért azt ne felejtsd el, hogy visszafogottabb és kicsit többet takaró ruhákban is lehetsz csinos és fiatalos továbbra is

2018. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ahogy te jól érzed magad, nem a barátnőid vagy a családod veszik majd fel azokat a ruhákat, hogy úgy mondjam könnyű más f...ával verni a csalánt.
2018. jan. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Legyél csini, és nőies. Ne sminkelj nagyon.
2018. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem mindegy az összhatás..

Ilyen: file:///storage/emulated/0/Download/301030-238x358-lo.jpg

Vagy ilyen...

file:///storage/emulated/0/Download/farmer-rovidnadrag-szexi-koptatott-strasszos-kek-jeansblue-9851.jpg

2018. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy nem mindegy az sem, hogy tanuljunk meg linkelni. Kedves utolsó:D


Kérdésre is felelve:

Itt nem az öltözködés a fő probléma, hanem a negatív, kötözködő, zsémbes hozzáállás az irányodba. Én emiatt aggódnék:D

A ruháiddal semmi gond sincs, hiszen te jól érzed magad így. Nem sérted a közerkölcsöt sem (nem villantasz popsit). Ráadásul módfelett fiatal vagy. De még ha nem is lennél az, akkor is minden a személyiségtől függ. Ha olyan valakinek az életvitele, stílusa, kisugárzása, úgy maga az összhatás, akkor akármennyi éves is legyen semmiféle deviánsnak bélyegzett outfit nem fog furán hatni.

Szóval ja, a többiekkel nem stimmel valami.

2018. jan. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem adta be a linket. Nem tudom h mi lehet a baj..
2018. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha sminkelek, inkább csak a szememet hangsúlyozom főleg tussal, spirállal. A számra nem túl erős rúzs vagy szájfényt teszek. Ha szórakozni megyünk (pl. szilveszterkor) akkor persze hangsúlyosabb a sminkem, olyankor műszempilla is felkerül, egyébként nem.

Nem szeretem a mintás ruhákat, leginkább feketében, fehérben, egyszínű ruhákban, farmerban érzem jól magam. Szeretem a magassarkú cipőket, magasszárú csizmákat, de ugyanígy a sportcipőket is.

Sokszor viselek fekete vagy fehér karcsúsított nőies ingeket.

De hogy egyszerűbb legyen elképzelni, összeszedtem a netről pár összeállítást, nagyjából így öltözködöm. (Van közte nyári, téli, sportos, olyan amiben munkába megyek, szórakozni, strandra. Nagyjából minden variációra összeszedtem egy példát.)


[link]

[link]


Barátaim és családom szerint viszont "az én koromban" ilyesmiket kéne viselnem:


[link]


Így már talán átláthatóbb a problémám. A derékig érő hajammal is sokat piszkálnak, hogy miért nem vágatom már le rövidre, sokkal kényelmesebb lenne.

Az rendben, hogy anya vagyok, de attól még szerintem lehetek csinos és fiatalos. Páromnak így tetszem. És azért azt szerintem nem szabad elfelejteni (amnit sokan elfelejtenek gyerek után), hogy nem csak anya az ember és háztartási robot, hanem feleség is.

2018. jan. 29. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!