Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy menjek úgy a magassarkúba...

Hogy menjek úgy a magassarkúba hogy 20 perc után be fájon elöl a lábfejem?

Figyelt kérdés
évzáróra kötelező a magassarkú.. de 1 órát nem fogok tudni állni benne úgy h még megyek ide oda is mert szereplek...:(
2010. jún. 5. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dm ben lehet kapni ilyen kis szilikon talpemelöt vagy nem tudom mi a neve.irja már meg vki mi az.
2010. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És attól nem fájna? szóval nem a sarkam hanem ott elől fáj...
2010. jún. 5. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mindig is fájni fog, olyan meg nincs hogy kötelező magassarkú mert ilyenre senki nem kötelezhet. Én a helyedben laposat vennék fel és kész.
2010. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:( dede kötelező.. mert szerepelünk és mindenki látni fog..:( és megmondta igazgató h magassarkú és kész.
2010. jún. 5. 13:03
 5/7 anonim válasza:
Igen lehet venni talpbetetet, asszem az a neve nem tudom:) Avon katalogusban is lattam vagy Oriflameben is amugy nem draga:P
2010. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Scholl Party Feetet vegyél. 1000 ft körül van, tesco auchan dm stb. bárhol kapható.

Átlátszó zselés betét, nem látszik, és a legkényelmetlenebb cipőt is hordhatóvá teszi.

2010. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mezítláb semmiképpen ne vedd fel mert sztem a meleg miatt fáj, mert ugye izzad a lábad, nyáron én se bírom csak a lábujjközös papucsot. sztem mindenképpen vegyél fel hozzá valamilyen nejlon titokzoknit.
2010. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!