Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyikbe menjek? Sürgős! :S

Melyikbe menjek? Sürgős! :S

Figyelt kérdés
Most lesz az egyik barinőm bulia, és nemtom milyen ruhaába menjek, farmer, és egy tök szép glitteres pólóba, vagy egy olyasmi ruha, mintha újság papírból lenne, de egyberészes.Kb így néz ki, de képzeljétek el újságpapírosba: [link] 1 a bökkenő....Lesznek sorversenyek is futás meg ilyenek...Szóval melyik ? :S KÖszi a sürgős válazokat!
2010. jún. 5. 12:17
 1/10 A kérdező kommentje:
12/L vok
2010. jún. 5. 12:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen buli? Én is ma megyek! Szerintem az egyberuha 12/L
2010. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
ha részt akarsz venni a játékokban és nem akarod fél percente húzogatni a rucidat, a farmerbe és a pólóba menjél...
2010. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja igaz...Már megvan az ötlet amugy egy szülinapi buli Ikerváron, Kirner Kingáé :) az a tervem hogy nemsokára lesz az én bulim is, és akkor felveszem az újságost :) köszi a válaszokat!
2010. jún. 5. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a farmerbe menj.Az a lényeg, hogy jól érezd magad, és egy farmerben is lehetsz tök csini.

A másik ruhát meg majd máskor felveszed!

Jó szórakozást!:)

2010. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, a farmeres a jobb:)

Amúgy az újságppiros ruha nem Newyorkeres?:PÉn ott láttam olyat, én nagyon tetszik:DA saját bulidra tökéletes lesz majd:)

2010. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Farmer, + Póló. : )
2010. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!De a newjorker-be vettük :))
2010. jún. 6. 09:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Már legalább 50 embernek tetszik ez a ruha néztem neten ésmindenkinek tetszett meg már 2 kérédsben is láttam.Egyébként én is vettem és nagyon csini 168/42/12/L Ja én is az Európarki New Yorker-ből vettem 9.980.-ért.Sok szerencsét a saját bulihoz(mivel már gondolom a másikra mentél):)
2010. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Már amugy volt és mindeki megdicsérte hogy milyen csini vok :))
2010. aug. 14. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!