Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik férfi nadrág magas...

Létezik férfi nadrág magas derékkal?

Figyelt kérdés
Olyan nadrágot keresek, ami köldök magasságában vagy akár afölöltt végződik. A többi része legyen normális, feszes. Azt hiszem, a torreádorok nadrágja ilyesmi, de persze ne legyen olyan csicsás. Van neve az ilyen szabásnak?

2017. nov. 15. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem találsz férfiben, vegyél nőit!

Nadrág az amúgy is férfi viselet csak ezt is mint még sokmindent elloptak tőlünk a nők...

2017. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Tüdőgatyát kérj az eladótól.

Gyönyörű leszel benne. Már a nőkön is hülyén néz ki, de egy férfin különösen.

[link]

Abban is lehet majmolni a nőket, hogy lehetőleg jól húzd is fel, hogy olyannak tűnjön, amit már 12 éve kinőttél és persze zoknit se vegyél, mert az hülyeség is lenne -1 fokban.

2017. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es!

Ha már a nők sok ruhánkat elloptak akkor mi miért ne tehetnénk?

Ők is hülyén néznek ki pár darabban amit tőlünk loptak el...

2017. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezen az ellopós dolgon most jót nevettem.

Könyörgöm ne legyél már ilyen gyerekes. A nők kb durván 120 éve hordanak nadrágot, tehát ez sem valami mai divathóbort...akkor meg miről beszélsz?!

Jaj mert eredetileg a férfiak hordták..na és akkor mi van?

A nylon harisnya meg, amit olyan szívesen hordasz, eredetileg női viselet volt.

Na erről ennyit

2017. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tüdőgatyáért, valóban bájos! De aztán a Google-ban eljutottam a túranadrághoz, ami már igazán jól néz ki. Mellesleg azért kell nekem a magas derék, mert unom, hogy állandóan huzogatni kell felfelé. Nem vagyok kövér, de pocakom van, az lenyomja és annak is jót tesz egy fűzőként is használható nadrág. Azért még várok ötleteket.
2017. nov. 16. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:

4!

Valamikor el kell kezdeni nekünk is!

A nejlonharisnya meg csak egy amivel tőrlesztek...

2017. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A női nadrág ellen csak azért van kifogásom, mert a madancecsontom nem alkalmazkodott szüléshez, szóval a csípőm nem széles, mint a nőknek. Szóval nem mindegy, hogy női vagy férfi nadrág. Nem csak az különbözik, ami benne van.
2017. nov. 17. 08:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért találták ki a varrónőt!

Én oldalt bevetetek belőlük és voálá...

Semmi gond utánna.

2017. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van egy fotód rőla? Nem kell, hogy felismerhető legyél rajta, csak tüdőtől lefelé... Dropbox-szal lehet képeket mutatni nyilvánosan, de talán van más módszer is.
2017. nov. 18. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!