Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy vékonylábú, alacsony...

Egy vékonylábú, alacsony fiúnak milyen farmert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A bőbb nadrágok, vagyis a sima farmerek olyanok rajtam, mint kb, ha két krumpliszságba léptem volna bele, de félek, hogy szűkebb farmer esetén meg látszódna, milyen pipaszár lábaim vannak.

Köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 4. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
egyenes szárú,de a szabásra figyelj oda. Én magas vagyok de szintén vékony testalkatú és nagyon nem mindegy milyet veszek/próbálok. Sajnos két azonos fazonú között is van különbség :T
2017. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az egyenes szárút és a szűk farmerokat szeretem. Azok legalább nem úgy állnak rajtam mintha 6-szor nagyobb lenne a kelleténél.
2017. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az összes nagyon vékony lábú fiú szintén tapadós farmerban jár, úgyhogy ezen ne problémázz, nem te lennél, akin pont megakadnának... És ha azért vagy vékony, mert fiatal vagy, akkor az úgy van rendjén. Van skinny és superskinny, de ha nem is írják így rá, akkor is vannak fokozatok, vannak különbségek egyik és másik között. Talán akkor ne olyat hordjál, ami még a bokád formáját is kiadja. Elég ha combon, vádlin megáll. Hagyományosat viszont semmiképp nem ajánlok, nem kell hogy úgy nézz ki, mint a nagyapád.


(Egyébként rengeteg trükk van arra, hogy picit vastagabbnak nézzél ki. Lehet - pláne majd téliesebb időben - alávenni hosszabb, vastagabb alsót. Fel lehet tölteni a zsebeket zsebkendővel. Lehet belülről belevarrni ahol kell zokniszerű anyagot, mint ilyen válltömést. Régen, mikor nem árultak még skinnyt, úgy kellett mindenkinek belülről a lábak közötti oldalon összébb varrni a szárakat. Ahol ott összevarrtad, keletkezett belül egy rész, aminek az ide-oda hajtásával, több-kevesebb levágásával, akármi, nagyon jól lehetett szabályozni akár a vádliformádat, akár a combodat. Akiknek még ezt csinálniuk kellett, megtanulták, hogy bármit lehet. Akinek szégyenletesen vékony volt a lába megoldotta: egyszerűen nem vágta ki azt a belső részt. Nem kell hozzá semmi olyan varrótudomány, amit akármelyik fiúgyerek ne tudna két perc alatt megcsinálni, ha megakar. Aztán ha combközépig érő felsőkben, kabátokban jársz, és az alól, mint egy szoknya alól villan ki a pipaszár lábad, nagyobb a törés, a kontraszt, és az baromira nem előnyös. Ha látszik normálisan a csípődtől a térdedig az átmenet, akkor a vékony láb is normálisan néz ki.)

2017. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!