Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vekony labszarra teli csizma?

Vekony labszarra teli csizma?

Figyelt kérdés
Vekony lanyok, ti hol talaltok olyan csizmat, ami nem all el nagyon a labszaratoktol? En ha talalok is, akkor olyat, amibe nincs semmi beles, tehat telire nem megfelelo, ha csak nem autoval megy mindenhova az ember lanya. Vagy kisebb labmerethez a labszar resze is kisebb ezeknek altalaban? Csak mert nekem 38-as labam van es nagyon vekony a vadlim (meg mindenem amugy, pedig a labam hasznalva van rendesen, allandoan rohanok)
2017. nov. 8. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na, az engem is érdekel. Eddig kb bármikor vettem csizmát, mindig elállt a lábamól a szára.


(Olyan rossz, hogy csak a cipők talpát méretezik, valakitől eláll a szára, másnak meg alig megy bele a lába. Mindkét eset elég kellemetlen. Azért a gyártók erre is figyelhetnének...)


Esetleg próbálj fűzős csizmát venni, azon valamennyit tudsz állítani. Mondjuk általában nekem még kicsit úgy is el szokott állni, de jobb, mint amin nem nem lehet állízani.

2017. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Zara Bershka.... nekem erősebb a vadlim és sosem tudtam meg ott venni mert mindegyik kicsi :(
2017. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
El lehet vinni azt cipészhez, hogy szűkítse be egy kicsit, én is kinlódtam pár csizmával meg rángattam a szárukat aztán bevetettem belőlük.
2017. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!