Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyenek a Decathlonos bikinik?

Milyenek a Decathlonos bikinik?

Figyelt kérdés

1 órányira van tőlünk a Decathlon, és nem akarok feleslegesen elmenni. Milyen minőségűek a bikinik? Vannak szivacsosak is? Az áruk igen jó, és az is nagyon pozitív, hogy külön lehet az alsót és a felsőt venni. :)

Előre is köszi!


2010. máj. 30. 23:55
 1/9 anonim válasza:
100%
Én vettem egyet 2 éve és szuper!
2010. máj. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A decathlonos ruhák nagyon jók. Eddig még semmiben sem csalódtam amit ott vettem, még semmit nem kellett visszavinni. Kedvenc sportruházat boltom. A fürdőrucik is nagyon jó minőségűek, az enyém már 2 szezont átvészelt, a barátnőmé már 3-mat. Nem nyúlik ki, a klór sem teszi tönkre, én elégedett vagyok vele. ár-érték magas. :)
2010. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akkor elnézek a héten!!! Mentek a zöld kezecskék! :)
2010. máj. 31. 10:45
 4/9 anonim ***** válasza:
én vettem 2 éve egy sima feketét, és egy nyarat bírt ki, mert szétfoszlott a megkötője.. Ráadásul pont a strandon szakadt szét :D na mindegy.. szóval nemhiszem hogy veszek ott mégegyszer bikinit
2010. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát.. néha vannak balesetek. :DD De amúgy nem az 1000 Ft-osat néztem. Mindjárt linkelek, hogy melyikek tetszenének.
2010. máj. 31. 13:31
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


Az utolsó kettő tetszik a legjobban, de nem tudom, hogy a negyedik jól állna-e és hogy kényelmes-e. Majd felpróbálom. :D

2010. máj. 31. 13:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, és kettő-hármat kéne vennem, mert megyek nyaralni. :)
2010. máj. 31. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Én épp most vettem egy 4-hez hasolnó fürdőruhát, szerintem nagyon kényelmes és jó szoros, nincs olyan érzeted mintha le akarna esni rólad, és nagyon jól néz ki!!!!!!
2010. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Húú, meggyőztél!!! :DD
2010. jún. 1. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!