Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó helyett valami...

Melltartó helyett valami alternatíva?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagyobb mellmérettel rendelkezem, de utálom a melltartókat. Iszonyat kényelmetlenek hiába próbaltam kulombozo fajtájú méretűeket.


De mivel nagyok, kell valami hiszen egy idő után már zavar hogy ossze vissza himbálóznak, meg hát az utcára nem szivesen lépek ki így mert megis csak atlatszik a felso, de ha meg felveszek majd meg őrülök tőle...


Van valami alternatív ötletetek? Bevalt módszeretek?


Elore is koszi :S



2017. szept. 30. 08:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem letezik.

A melltarto az melltarto, ha az nem tetszik milyen javaslatot varsz?

2017. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod akkor pont nincs itt keresnivalód ;)
2017. szept. 30. 23:55
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező, nem értelek. Mindenki próbál segíteni. Nekem is meggyőződésem hogy létezik az a melltartó....


Te utálod a melltartókat. Más megoldás viszont nincs, pláne ha nagy a melled.


Kérdésed az hogy van-e más megoldás.... Mi mondjuk hogy nincs. Mert tényleg nincs.... De neked ez a válasz nem felel meg. Akkor minek is ez az egész kérdés?

2017. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Akkor leírom mégegyszer...


Nem az a kérdés, hogy melyik a számomra tökéletes melltartó hanem az hogy van-e alternatíva!?

Ha nincs. Akkor írják, hogy nincs és pont.

Nem azt, hogy akkor rossz helyeken próbáltam próbálkozzak tovabb stb...

ezt magamtol is kitalálom...


#1-es valaszolo. Köszönöm a tippet. Leírtam hogy a sportmelltarto szerintem nem jo helyettesítő. A bimbitapaszt nem próbáltam, de sokak szerint csak kismellekre jó. Ennek ellenere lehet kiprobalom. (Ez egy jo valasz volt, ha nem is sokat segitett)


#2-es valaszolo. Ennek semmi köze a kérdésemhez.


#3-as válaszolo. Köszönöm a segítőkészséged. Rengeteg boltot végig jártam. Tényleg. Ezert most inkabb alternativak utan kutatok. Remenykedek hatha valakinek lesz otlete.


#4es válaszolo. Felig meddig sorstárs. Én mondjuk szeretek melltarto nelkul lenni ha olyan polo van rajtam amiben nem latszik. De keves ilyen polom van. A fuzos otlet nekem akkor is tetszik ;)


Ezeket a valaszokat alapbol megkoszontem...


#6-os valaszolo. A fuzonel en ezt nem tapasztaltam bárcsak 2x volt rajtam. Varrattam is melltartot de hatalmas penzkidobas volt. Viszont nem rendelkezem extra vagáns meretekkel epphogy nagyobb az atlagnal szoval nem hiszem hogy nagyon specko helyekre lenne szuksegem :/


#7-es valaszolo. Pedig lehetnek kivételek es orulok hogy neked nincs a kornyezetedben mas, mindenesetre en sok novel beszeltem akinek viszont igenis vannak problemai a melltartokkal ;)


#8-as valaszolo. Es nincs is baj a segitseggel. De nem a meretekkel van a baj hanem magaval a kenyelemmel. Hiaba jo a meret ha zavar h ott van. Ez egy elmagyarazhatatlan erzes. :(


Remélem ezzel minden igényt kielégítek...


Es továbbra is várok hatha valakinek van bevalt modszere/megoldása. Ezzel azért csak nincs probléma.

2017. okt. 1. 00:37
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Mellkisebbítő műtét.
2017. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, miután ennyire elzárkózol a melltartótól és - mivel ennél jobb mell-tartó eszköz nemigen létezhet - valóban a mellkisebbítés lehet megoldás.
2017. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Na jó... :')

Nem a kicseszett melltartó ellen vagyok. Hanem alternatívát keresek. Ennyire nem megy az olvasás?

Tehat melltartokra es márkájukra nem vagyok kíváncsi, mert azokat már ismerem.

Na de ha nincs senki aki ismerne más bevált dolgot akkor erről ennyit. Talan majd pont en talalom fel :')


Birkák

2017. okt. 1. 23:02
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Miert vagy flegma? Fogd mar a cseppnyi kis agyaddal, hogy segiteni probalnak neked.
2017. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Hű, nem vagy egy egyszerű eset.


Szerinted mi a búbánat lehet alternatíva - pláne ha nagy a melled - egy sok évtized alatt kifinomított ruhadarab helyett, ami ráadásul mára már tényleg ezerféle van és mostanra már egy komplett iparág foglalkozik vele hogy kényelmesebb és jobban tartó legyen..? Ráadásul azt mondod, hogy zavar hogy himbálóznak... Akkor mégis mit szeretnél?


Vannak kifejezetten könnyű anyagú de tartós, lélegző, puha és bélelt pántú holmik, Anita, Panache, Freya, Fantasie, Elomi, Goddess... ezek mind-mind arra mennek rá hogy a teltebbek is jól érezzék magukat a fehérneműjükben.


Te elhatároztad, hogy NEM akarsz melltartót mégsem. Ok. Megkérdezed és erre azt a választ kapod, hogy nincs alternatíva. Tudod miért? Mert nincs :) Mi lenne? Varrsz magadnak lepedőből valamit? Az jobb lesz, vagy mi?


A végére meg lebirkázol minket. Lehet hogy nem a melltartóval lesz ott a gond.

(ui: nem lennék a pasid helyében)

2017. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Fűző. Nem viccelek, nekem is viszonylag nagy melleim vannak és van hogy azt veszek fel ruhák alá.
2022. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!