Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó helyett valami...

Melltartó helyett valami alternatíva?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagyobb mellmérettel rendelkezem, de utálom a melltartókat. Iszonyat kényelmetlenek hiába próbaltam kulombozo fajtájú méretűeket.


De mivel nagyok, kell valami hiszen egy idő után már zavar hogy ossze vissza himbálóznak, meg hát az utcára nem szivesen lépek ki így mert megis csak atlatszik a felso, de ha meg felveszek majd meg őrülök tőle...


Van valami alternatív ötletetek? Bevalt módszeretek?


Elore is koszi :S



2017. szept. 30. 08:45
1 2
 1/20 anonim válasza:
90%
Próbáld ki a spormelltartót, az viszonylag leszorítja, vagy bimbitapaszt próbáld meg
2017. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Keress addig, amíg nem találsz kényelmes mertatót.
2017. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Keress fel egy rendes fehérneműboltot ahol minőségi melltartókat árulnak és értenek is hozzá. Egészen nagy méretekhez is készülnek kényelmes és erős melltartók, amivel biztosan nem lesznek olyan problémáid amiket leírtál. Nekem is elég nagy és megtaláltam. Milyen méretű melltartókat próbáltál eddig? Írhatsz privit is.

27L

2017. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is nagy melleit vannak, de én nem bírnék az utcára lépni az extra merevítésű melltartóim nélkül.

Kizárólag ez ad nekik tartást, és teljesen komfortosabb érzem magam bennük - feltéve ha megfelelő a méret.


Sajnos a klasszikus melltartó alternatívákat (bimbi tapasz, pánt nélküli cicifix...stb.) mind kismellű nőknek találták ki.


Az egyetlen, amit javasolni tudok, a fűző.

Én is erősen gondolkodom a beszerzésén.

2017. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Néha elgondolkozom hogy amit írok elolvassak e vagy csak valaszolnak... :')


Írtam h tobb fajtat es meretet probaltam...

Nem a masodik probalkozas utan dontottem ugy h irok ide...


Vannak darabok amik egy darabig kényelmesek de nem sokáig tart...a napvégén a pokolba kívánom az egészet.


Mivel elég sokat sportolok szerencsére nem lógnak, de azert nem minden polo alatt mutat jol ha hianyzik a melltarto...


A sportmelltarto meg sporthoz valo, hogy nez ki az polo alatt? Legalabb is amik nekem vannak mindenhol kilógna...



A fűzőn amúgy én is gondolkoztam pont egyik nap nezegettem őket...


Mindenesetre köszi az eddigi válaszokat! :)

2017. szept. 30. 10:46
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A fűző max szemből jó, oldalról béna (nagy mellnél).

Ha tényleg nagy a melled, akkor átlagos üzletben nem kapsz jó melltartót. Hol nézted?

2017. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Elolvastam amit írtál, hogy nem találsz kényelmeset. Na most a nők 99%-a melltartót hord, vannak, akik kényelmetlenet, de a legtöbbnek sikerül mégis kényelmeset találnia. Úgyhogy igen, keress tovább. Nem hiszem, hogy pont te lennél a világon az az 1 db nő, akinek az összes melltartó kényelmetlen. Egy igazi melltartóra nincs alternatíva.
2017. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Elolvastam én is, csak általános tapasztalat hogy a legtöbben nem is tudják, hogy hol a hiba a méretkeresésükkel. Ha nekem a H-I kosarammal sikerül olyat találnom ami tart, és nem "himbálódznak össze vissza", akkor azt érzem hogy biztosan neked is létezik a megfelelő méret, csak talán nem jól keresed. Nem tudom, merre vásároltál eddig, meg ilyenek... csak segíteni akartam :)
2017. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, hogy konkrétat mondjak, pl. az Elomi telikosaras melltartókkal gyakorlatilag lehetetlen hogy ne legyen megfelelő a tartásod, mondjuk K kosárig bezárólag. Régóta hordom őket.
2017. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem, nem én vagyok az egyetlen nő. Nagyon sok ismerosom van aki szinten osztja a velemenyem csak kisebb mellel rendelkeznek ezert ha nem vesznek fel melltartot nem olyan feltuno.

Illetve van egy baratnom akit egy netes forumon ismertem meg es karoltve jarjuk a boltokat normalis melltartok utan kutatva.

Es nem a kosar merettel van a gond. Vagy a merevito all ki vagy a push up rossz vagy az h push up nelkuli vagy az hogy tul laza vagy az h tul feszes. Hiaba allitgatom jobbra balra sehogy sem talalom el azt a tokeletes beallitast amivel estig lenyomok egy muszakot kenyelmesen.


Es eppen ezert nem azt a kerdest irtam h melyik a vilag legtokeletesebb melltartoja illetve azt hogy mit ronthatok el, Hanem azt hogy leteznek e alternativak nagyobb meretu mellekhez is vagy sem?

2017. szept. 30. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!