Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki vagy cuki? gyors valaszt

Ciki vagy cuki? gyors valaszt

Figyelt kérdés

nagyon ciki ha a nacibol kibuggyan a has meg az uszogumi?

20/L


2010. máj. 27. 20:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%

ne törődj velük! irigykednek.

cuki

2010. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

nem nagy haly vagy haj:))))

mindenki azt mondja hogy fel sem tunik de engem nagyon zavar:):(

2010. máj. 27. 21:16
 13/25 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha csak egy minimális, akkor az nem baj, nyár van. Azt írtad, hogy has. Az pedig nagy szokott lenni, nem kicsi.
2010. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

ízléstelen, visszataszító.

mikor fogjátok már fel, hogy ha más miatt nem, az egészség szempontjából nem előnyös a csípőnadrág rövid felső kombináció.. de nyáron még belefér. de CSAK a karcsú lányoknak áll jól, ahol nem buggyan ki semmi. inkább lejáratod magad hogy nem tudod mi áll jól neked, mint hogy egy kicsit figyelembe vennéd az adottságaidat és megpróbálnál ízlésesen öltözni??

2010. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

en nem azt mondtam h rovid toppban jarkalok.

nadragot kerdeztem.165cm vagyok es 58 kg.nem epp annyira veszes de azert koszi a valasszokat

2010. máj. 27. 21:28
 16/25 anonim ***** válasza:
fúúj az nagyon gáááz..
2010. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet mindkettő, a mérettől is függ...
2010. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ezt inkább látni kéne,de lelki szemeim előtt egy elég sz@r látvány alakult ki ezzel kapcsolatban..sajnos inkább ciki..el kellene takarni egy laza toppal.. :S
2010. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
lehet kapni rendes méretű nadrágot, ami combban is jó, denem vág be deréknál. egyrészt látványnak is nagyon gáz, másrészt azt sugallja, hogy az illető szerint ha kisebb gatyát vesz fel majd kisebbnek látszik, de az már nem tűnik fel neki, hogy a hája kibuggyan, ezért még szánalmas is. nekem nem nagy az úszógumim, de ha egy gatya kicsit is bevág nem veszem meg.
2010. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
nah epp ez az hogy nekem a labaim olyanok mint 1 fogpiszkalo.
2010. máj. 28. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!