Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dilemmába vagyok ezt ti értitek?

Dilemmába vagyok ezt ti értitek?

Figyelt kérdés
Pontosan azt hogy ez tegnap kérdés is volt miszerint a nejlon és a műszál egészségtelen mert könnyen gombát is kaphatunk tőlük, akkor ha ezzel tisztába vannak a nők akkor miért vesznek fel harisnyát sokszor zárt cipőhöz munkahelyre nem ritkán egész nap?
2017. szept. 13. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mert nem lehet tőle gombát kapni. Soha nem volt még lábgombám, pedig hordok harisnyát, nyilván zárt cipővel, mivel nyitotthoz nem való. Ennyi erőből a zoknitól is azt kapnál, mert nem minden zokni 100% pamut.

De még soha nem is hallottam olyanról, hogy bárki a harisnya viseléstől kapott volna gombát.

2017. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert nem a nejlontol kapsz gombát hanem ha minden nap egész nap szellőzés nélkül viseled és nem mosod rendesen...érted....
2017. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam mert itt mindenki ellene van:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Amúgy te lehet még nem kaptál mert a szervezeted jól bontja le a cukrot!

Az kap legfőbbképpen gombát aki hajlamos a cukorbetegségre mert az a rohadt gomba a cukorból táplálkozik, ezt nyílván előre nem tudja az ember csak Én azt nem értem hogy akkor miért kockáztatnak műszállal az emberek!

Látod a linkembe mindenki szidja , de a harisnya rendben van??

Nem egészen értem.

2017. szept. 13. 11:44
 4/14 A kérdező kommentje:

2. Zárt cipőbe hogyan viselnéd másképp mint szellőzés nélkűl?

Neked is ajánlom a linket!

2017. szept. 13. 11:45
 5/14 anonim ***** válasza:

4: Azért egy zárt cipő sem légmentesen zár. :)

Nemcsak én nem kaptam még harisnyától gombát, de egyetlenegy ismerősöm sem. Láb-, körömgombát inkább uszodában, strandon lehet inkább elkapni. Nem véletlenül van lábmosó (amit persze sokan kikerülnek, átlépnek).

Műszálas ruháktól sem lesz semmi bajod. Műszálasból is van ezerféle. Nemcsak egy fajta műszál létezik. Általában egy-egy ruha kevert anyag összetételű, hogy a formáját is tartsa, de valamennyire légáteresztő is legyen.

2017. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Vagy épp a mostanában "divatos" gumicsizma nejlonharisnya párosítás!

Az érdekes látvány.

2017. szept. 13. 13:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Bármilyen zokniba, harisnyába lehet gombás a láb, köröm, ha nem higiénikus vki, koszos folyton a cipője, zoknija, harisnyája és olyan helyeken mozog, ahol mások izzadságával találkozik. Vagy más lábbelijét felveszi, cipőboltban mezítláb próbálgatja a cipőt, fürdőhelyen mezítláb mászkál.

Attól hogy nylonharisnyával hordjuk a lábbelit, nem lesz gombás.

2017. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szinte gondoltam hogy Zoliman is szinrelép, de ennek a kérdésnek a megválaszolását inkább nőktől várnám, csakhát ha frappáns egy kérdés , mondjuk úgy hogy telibetalál akkor nagy szokott lenni a hallgatás.

Mint a példa is mutatja..

2017. szept. 13. 13:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a megoldás abban rejlik, hogy a hüvelyben mindig vannak gombák, amik jó esetben egyensúlyban vannak a baktériumokkal (antibiotikum után is borulhat a dolog), és aki érzékenyebb rá, annak akár egy rosszul szellőző fehérnemű is elég ahhoz, hogy kijöjjön. A lábnál viazont tényleg fertőzésnek kell történnie. Attól hogy esetleg bebüdösödik, még nem gombás. Én mondjuk nem vagyok általánosságban a műszál ellen, pl a viszkóz felsők elég jók tudnak lenni. De a nejlon felsőket, harisnyát, műbőr cipőket nem szeretem.
2017. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gondolom az utolsó mondatodat sem véletlenül írtad, nyilván van benne valami hogy a műszál csak sportolás idejéig jó.
2017. szept. 13. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!