Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan készítsem el a saját...

Hogyan készítsem el a saját ruha szettjeimet? Hozzá kapcsolódó "divatirodalmat" keresek, többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudna ajánlani valaki interneten elérhető könyvet, blogokat vagy esetleg videókat amiből lehet tanulni hogy hogyan kell "szetteket" készíteni, megnézni mi a megfelelő méret, színösszeállítás, milyen ruhadarabok a kötelezőek (21/F). Nem kiöltözősre gondoltam mint egy zakó vagy ilyesmi, hanem a mindennapi használatra milyen a jó cipő póló farmer párosítás méreteiben színben, kiegészítőkben. Válaszokat előre is köszönöm :)

2017. szept. 1. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet szar tipp, de szerintem nézd vissza a Stíluspárbaj Lakatos Márkkal részeit, voltak benne férfiak is. Meg érdekes, élvezhető volt, plusz volt belefűzve oktatás.
2017. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Youtube csatornak:Alpha M,Gallucks,Magnus Rooning de ezek csak akiket en nezek rendszeresen,rengeteg ilyen videos van nem is ertem nem ismered a googlet vagy a youtube keresot?
2017. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!