Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez túl kihívó...

Szerintetek ez túl kihívó öltözködés?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam crop toppokat szoknyát meg tapados gatyáját hordani valamiért nem érzem jo magam olyan ruhákba amibe nincs kint valamim vagy mindent eltakar. Ez miért lehet? Az utcán is mindig megneznek fütyülnek, az autóból szoktak dudalni is. 17/L

2017. júl. 30. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, sokan öltözködnek így. Öltözz olyan ruhába amilyenbe akarsz.:)
2017. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a parasztoknak minden kihívó. Nekem fenék alá érő kötött kardigánban és boyfriend farmerben is dudálgatnak/beszólnak. Ez nem neked szól, hanem egymás előtt menőznek vele.
2017. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én meg pl nem szeretek rövid nadrágot felvenni, illetve rövid szoknyát, szóval vagy maxiruhában vagy hosszú, vékony anyagú, szellős nadrágban vagyok 40 fokban is, mégis fütyülnek. Lehet, hogy kivágottabb ruha miatt gyakrabban fütyülnek, de ezeknek tökmindegy igazából :D

Aki fütyülni akar, az télen -20 fokban is fog .

2017. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok csak kihivó ruhákban és magassarkúban érzem jól magamat

Engem nem zavar ha dudálnak nekem vagy fütyülnek utánnam vagy odajönnek hogy tetszem nekik de az viszont engem zavar ha beszólnak

Semibaj nincs veled ilyen vagy 😉

16 éves lán

2017. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ígyis-úgyis fütyülnek, ha jól nézel ki. Emiatt nehogy direkt "elcsúnyítsd" magad! :D Vedd elismerésnek! :P


21L

2017. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!