Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet retro stílusú...

Hol lehet retro stílusú ruhákat venni? Üzletekre gondolok, rendelni nemnagyon szeretnék.

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrét boltot nem tudok, ahol csak ilyenek vannak, de a sima plázás boltokban (Zara, Mango, Promod, Orsay) van elég sok ruha, amik ügyesen összeválogatva retrósan néznek ki, bár nem tudom, mit értesz retro alatt, de pl. "retrós" napszemüvegekkel tele van minden, hosszabb szoknyák is akadnak amik valami nem kivágott blúzzal és megfelelő cipővel "retrósak" lehetnek. Sok helyen látok pöttyös, fekete-fehér, meg ilyen hippi mintás ruhákat, azok is tudnak a megfelelő kiegészítőkkel, frizurával "retrósak" lenni, meg most egyre több helyen látok ilyen "retrós" kendőcskéket, meg magas derekú nadrág is van szinte mindenhol, szóval szerintem nem nehéz valamit "retrósra" összeválogatni, nézelődj a boltok honlapján. (Ha fiú vagy, akkor is biztos találsz valamit.)
2017. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mostanában visszajött a 70-80-90-es évek divatja, szóval szerintem sima üzletekben is tudsz kapni hasonló darabokat. De ha nem, turkálókban biztosan.
2017. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ludovika, Retrock, Lovebug, Látomás, Judas
2017. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 3. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!