Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Converse tornacipők mennyive...

A Converse tornacipők mennyivel hosszabb életűek, mint egy olcsóbb árkategóriás tornacipő?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok, mennyire éri meg az árát, vagy csak a márkát fizeti meg az ember.
2017. jún. 19. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogyan használod. Egyértelműen jobb minőségű, mint a kínaiban kapható tornacipő.
2017. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mások a vélemények. Vannak ismerőseim, akiknek tök hamar szétment, nekem van 4 pár, a legidősebb 7 éves, és semmi bajuk. Annyi, hogy kb egy fél év hordás után kicsit elválik oldalt a gumi az anyagtól, ugye ott, ahol járáskor megtörik, de ezt a másfél éves újabb kiadású cipőnél egyáltalán nem tapasztaltam. A többi is jól bírja , a legtöbbet a 4 éves conversemet hordom, ez van a legtöbb hatásnak kitéve, koncertezek, fesztiválozok, hegyet mászok benne, és szintén semmi baja. A kínaiban vett tornacipők nekem mindig szétmentek egy fél év alatt, pedig többször is megpróbálkoztam velük.
2017. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyém 5 éves és semmi gond nincs vele :D úgy hogy egy kínai cipőt kb 3 hónap alatt széthordok
2017. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem elhasználódott, de nem olyan hamar mint a kínai. És SOKKAL kényelmesebb.
2017. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokkal kényelmesebb és nem izzadni sem izzad benne a lábam annyira, mint egy kínai cipőben.

Volt conversem, ami 1.5 évet bírt, de az egyik 7 a másik 8 éve megvan és semmi bajuk pedig rendszeresen viselem őket.

Nem vagyok márka fan, tehát nem vagyok elfogult, de azt kell, hogy mondjam megéri az árát még így is, hogy csak egy vászoncipő.

Ha tornacipős vagy, akkor mindenképp megéri beruházni egy converse-re, mint egy kínaira.

2017. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Semennyivel. Nekem 4 pár volt, mindegyik 4-5 hónap alatt szétment, de divatmajomság miatt kitartottam mellettük. Soha többet nem vennék ilyet.
2017. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erősen elgondolkodtam rajta, sok emberen látom, valószínűleg nem véletlen. A kínai torna cipőm 3 éve van meg, semmi baja, csak a talpa kopott el, viszont rendesen használatba van véve. Egész nap talpon vagyok benne. Csak nem merek beruházni egy drágábbra, nehogy még kevesebb ideig bírja. De próba szerencse.
2017. jún. 19. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem három pár Converse cipőm volt idáig, a legrégebbit 2004-ben vettem, az utolsót pedig 2010-ben, és még mind használható! Persze látszik rajtuk, hogy régiek, de ha nem a sarkát taposva bújsz ki belőlük, és nem csak koncerteken amortizálod, akkor hálás darabok (és igen, ahol hajlik, szétválik a talp a vászontól, de ez legyen a legnagyobb baj...). Nekem csak annyi gondom van velük, hogy mindnek néhány év hordás után iszonyat csúszóssá vált a talpa, ha nedves felületre tévedek, akkor komolyan a sima talpú balerína cipőm biztonságosabb, mint a Converse :(
2017. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!