Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket ajánlanátok inkább,...

Melyiket ajánlanátok inkább, a Converse CT All Star-t, vagy a Converse CT All Star II-t?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét kérem, akiknek legalább az egyikhez volt szerencséjűk. Az eredeti első Chuck Taylor jobban tetszik, de talán a Chuck Taylor II kényelmesebb, és tovább bírja.

2017. febr. 18. 15:56
 1/4 anonim válasza:
Converse CT All Star II sokkal kényelmesebb :)
2017. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régóta hordok klasszikus Converse tornacipőt. Az új fajtával nem szimpatizálok. Fiatal vagyok, semmiben sem rossz a lábamnak, ezért legtöbbször a kinézete miatt veszem a cipőket. Az új nekem túlmodernizált, akármeilyen kényelmes is, nem tetszik. :c

Azt nem tudom, hogy a strapabírást mennyivel tudták überelni, de számomra a régié is teljesen kielégítő. (nálam az 5. évben jár az egyik, de lesz abból 7 is simán)

2017. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hétfőn rendeltem meg, és ma meg is érkezett a cipőm. Nagyon tetszik! Igen az első 'eredeti' fajtát rendeltem. És még azt megkérdezhetném, hogy mire használod? (úgy értem sportolsz is benne, vagy csak inkább ilyen 'városi' cipő?) :)
2017. febr. 22. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenre. Nyáron, tavasszal, ősszel ezekben járok, de túrára, sportolni is. Más fajta meleg időbe való cipő nem nagyon van, ami tetszik, ez mindenhez megy, szeretem, ezért.
2017. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!