Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon "nyomott" vagyok...

Nagyon "nyomott" vagyok térdig érő szoknyában, magassarkú nélkül. Rövidebb szoknyával nincs baj. Más is ilyen, vagy csak én?

Figyelt kérdés
Hány centis magassarkút vesztek fel egy pont térdet takaró szoknyához?
2017. máj. 11. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerűbb mint gondolnád. Ne vegyél fel térdig érő szoknyát! Vagy fölé érjen vagy maxi legyen. Gondolom pici rövid lábaid vannak. Szóval hanyagold az ilyen darabokat!
2017. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én ugyan pasi vagyok, de megfigyeltem, hogy alacsonyabb nők laposabb talpú cipőben és ilyen térdig érő kosztümszoknyában gyakran tényleg nagyon furán tudnak kinézni, nekem, bocsánat, de az szokott eszembe jutni, hogy olyan töpszlik valahogy tőle...

de tűsarkúval jobban néznek ki, viszont nem mindenknek stílusa a tűsarkú (és férfiként nem is értem, hogy bírják hordani a nők... :) )

2017. máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy magassarkút veszel az ilyen szoknyához. Vagy nem térdalatti szoknyát veszel hanem térdig vagy térd fölött pár centivel. ami még fontos hogy ceruza szoknya legyen rádtapadjon mert ha eláll mégrosszabb.
2017. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!