Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak/Fiúk is hordhatnak...

Férfiak/Fiúk is hordhatnak női nylon harisnya nadrágot?

Figyelt kérdés
15 Denes, műszálas

2017. máj. 5. 18:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Simán, viszont keress plus size darabokat, 178 centi vagyok, 66 kiló de a 4-es már épphogy jó, néha kicsi és nálam csak nagyobbak szoktak lenni a srácok, meghát "ott" jól jön a plusz hely.
2017. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ezt nem teljesen értem?:)
2017. máj. 5. 21:44
 13/25 anonim ***** válasza:
69%

Plus size=nagy méret. Egyébként aki átlagos alkatú jó a 4-es, vagy m-l méretű.

Én régóta hordok, mert szeretem hordani, és nem szeretek csupasz lábakkal lenni, így rövidnadrághoz is hordok testszínűeket, mert ebbe is megnéznek(városban is), sötétebb színűekbe pláne, akkor inkább testszínű.

2017. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

#1-3-4-5 acsarkodók csak a buta, bigott felfogásotokat áruljátok el, a normál nylonharisnya unisex jó ideje.

Itt se azért hordják, mert transzik, bzik:

[link]

2017. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%

Egyes női harisnyák elég kényelmesek ahhoz hogy a férfi nem is hordja őket, sokkal testhezállóbbak mint a férfi harisnyák vagy a jégeralsók.

Persze egyetlen egy probléma van ezzel hogy a láb közti rész ugye nőknek van kialakítva és a férfiaknak ott nagyon kényelmetlen lehet, vagy hangyányit lecsúszhat amivel már nem lehet túl kényelmes a mozgás.

Én szoktam hordani nadrág alatt amikor már hűvösebb idők vannak, mert eddig nekem ez vált be a legjobban.

Az idei télen amikor nagyon hidegek voltak és órákat kellett kint lennem, akkor inkább lenggingset húztam harisnya helyet az jobban melegítette a lábamat és a lycra változat kényelmesebb is. Azt a barátnőm adta kölcsön, mert ő tornán használja és iszonyatosan nyúlik, féltem hogy nem jön rám de simán feltudtam húzni annyira jó az anyaga és nem éreztem hogy rajtam van, csak azt hogy nem fagyot szét a lábam nadrág alatt. A leggings valamilyen szinten uniszex darab mert férfiaknak is csinálnak csak más az ülep kialakítása, de totál ugyan az mint a női, csak sajnos drágább is.

2017. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%
#15 engem sosem zavart ott, 4-es méretűek már elég nagy, hogy ne zavarjon, ki kell tapasztalni, milyen méretű ideális. Egyébként a most divat szűk nadrágok sokkal kényelmetlenebbek ott elől, mint a harisnya, ami engem nem zavar, vagy kényelmetlen sehol, egyedül az zavaró, ha szúr, viszket néha.
2017. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

Miert ne hordhatnanak?


En is szeretem viselni , pont 15 denest meg telen is mert komforterzetet ad.

Sot! 1996 ota gyartanak ferfi nejlonharisnyat csak elegge draga ezert maradok a noinel mert az olcsobb.


1,3,4,5,6,8 es 9-es versenyzoktol kerdeznem , hogy a ferfi ruhat viselo lanyok kerdeseinel hol voltak vajon???


Mert ezeknel nem nagyon latom az okoskodast!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2017. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én szerintem a pamut harisnyanadrág jobb mint a nejlon.

Én azt hordok de abból is csak a lábfejes harisnyanadrágot, nekem is nagyon kényelmes és szinte észre sem veszem hogy rajtam van ez annyival jobb min a leggings hogy van ugye lábfejes kialakítása, így nem kell plussz zoknit húzni ha csak ithol vagyok mert elég a harisnyanadrág.

2017. máj. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be, neked a pamut, másnak, nekem is a nylon.
2017. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hordhatsz persze. Ősztől tavaszig mindig van rajtam is. Van férfiharisnya is de ugyanolyan mint a női csak drágább.
2017. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!