Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eladjam ezt a cipőt? Vagy...

Eladjam ezt a cipőt? Vagy hordjam?

Figyelt kérdés
Munkahelyen kaptam munkavédelmi bakancsot majd felmondtam és most itt maradt a cipő. El adnám, viszont csak tornacipőim vannak, nincs télire rendes bakancsom. Egy ilyenben megjelenni mennyire gáz? Ilyen esős v havas időre gondoltam h jó lenne oda.

2017. ápr. 26. 22:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pedig a 4-esnek igaza van.

Páromnak is van munka védelmi bakancsa mivel kell a munkához neki de ha felakarná venni az utcára csak úgy lehet felrugnám.

Megint más ha még munkás cuccba van azt úgy kell menjünk valahova de ha farmerhez meg pólóhoz akarná felvenni a szombati bevásárláshoz hát a fejére huznám.

Ne legyél már ilyen igénytelen de most komolyan turiba is lehet kapni tök jó utcai bakancsokat pár ezerért.

2017. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!