Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eladjam ezt a cipőt? Vagy...

Eladjam ezt a cipőt? Vagy hordjam?

Figyelt kérdés
Munkahelyen kaptam munkavédelmi bakancsot majd felmondtam és most itt maradt a cipő. El adnám, viszont csak tornacipőim vannak, nincs télire rendes bakancsom. Egy ilyenben megjelenni mennyire gáz? Ilyen esős v havas időre gondoltam h jó lenne oda.

2017. ápr. 26. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nehogy eladd, ha hasznát fogod venni.

Nyugodtan hordjad, egyáltalán nem ciki.

2017. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1.-vel. Csak hasznát veheted. Egyébként téliszezonban ráérsz ezen gondolkozni,úgyis akkor fogod látni,hogy mennyit veszed le a polcról ezt a cipőt. Ha sokat,akkor érdemes volt megtartani,ha viszont nem,akkor meg ráérsz télen eladni.
2017. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kényelmes? Tetszik? Elég meleg?

Ha igen akkor tartsd meg.

2017. ápr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

milánói divathèten nem te leszel a címlapokon az biztos.

hihetetlen milyen igènytelen emberek vannak, utánna meg sírnak hogy nincs egy normális csaj aki szóbaáll velük.


munkásgatyát is vedd fel hozzá, az is jó mèg, nehogy kárbavesszen. a festő mázoló ecset meg jó lesz selfiebotnak...ès kèsz az outfit nulla forintból.


nem gáz! dehogyis!

2017. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik, nincs több kérdés, az utolsóhoz
2017. ápr. 27. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor minek kèrdezted stylist barátom?

ha egy ember nyomta meg a pirosat akkor is 0% te okos! meg hát az előzőek már csak azèrt is lepontoznak nehogy igazam legyen velük szemben.


de tudod mit azt hordasz amit akarsz engem aztán nem zavar, de ilyen pali nem sok jóízlèsű nőnèl rúg labdába.

az igènytelensèg kènyelmesebb, meg olcsóbb is.😂

2017. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én sem durkálok a te pénztárcádban te sem durkálj az enyémben :)

viszont ha esik vagy havazik én sajnálom a 20.000 res adidas cipőt szétb*szni, nem azért vettem sokáig dolgoztam azért a pénzért.

Nyilván nem randira gondoltam felvenni okostojás...

2017. ápr. 27. 20:02
 8/11 anonim ***** válasza:
6%

*turkálok

*turkálj

🤦🏻

Nem a munkavédelmi bakancs a legnagyobb probléma úgy látom! 😂

2017. ápr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Vogue magazin új címlapja

2017. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha városi ficsúr vagy és plázacicákkal eszed a kutyahúsos gíroszt apukád pénzéből akkor ne vedd fel soha ,,, Viszont ha csak egy átlagos jófej gyerek vagy akkor vedd fel nyugodtan ,
2017. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!