Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Oföm nem engedi h az arany...

Oföm nem engedi h az arany cipömbe ballagjak: D Vélemény?

Figyelt kérdés
azt mondta h csak fekete vagy fehér cipö jo.. de sztem akkoris elmegyek az arany szinümbe mert nekem ez tetszik ezt vettem meg és nem szolhat bele h mibe ballagjak a saját ballagásomon :/ szerintetek?:)
2010. máj. 13. 14:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Igazábol nekünk az volt, hogy térd fölötti szoknya. De én szoknyát is nehezen veszek fel, így mentem hosszú szoknyába. És magassarkú fekete cipő helyett(ofő mondta), fekete topánkába mentem... :D

De egy arany cipőt még a hétköznapokban sem engedném. :D Annyira sukár, hogy az már gusztustalan. Halgass az ofődre.

2010. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
72%
Háát, nem olyan vészes, de nem is túl jó ilyen alkalomra...
2010. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj, de én ezt a világ minden kincséért fel nem venném, még utcára sem, nemhogy egy ballagásra.

Azt meg nem értem, hogy miért nem lehet elfogadni egy ballagáson az egységes öltözéket?! Nem igaz, hogy azt az 1-2 órát nem lehet kibírni. Nekünk annó eszünkbe sem jutott szembeszállni az osztályfőnökkel, minek is? Égettük volna őt is, hogy egy diák nem érti mit kell felvenni, meg magunkat is, pont egy ember lóg ki a sorból?!

Bocsi. Tudom le leszek pontozva, de ez a véleményem.

22/L

2010. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
28%

szerintem ronda.. ráadásul nem is idei divat.

egy csomó cigányon láttam már ilyet..

2010. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

nem fogok azér lepontozni valakit mer ez a véleménye;)

amugy mér nem ö birja ki azt az 1-2 orát h nem olyan cipöbe vagyok amit ö akar?:O ö ballagása? nem értem.. :/

milyen jogon szol bele? az még oké h nem pi.csaszoknyába és mellkidobos fölsöbe kell menni vagy h nem lady gagának kell kisminkelni magunkat de egy arany szinü cipöt mért nem lehet felvenni azt nem értem:)

amugy utolso: igazodjon ki rajtatok az ember egyszer azt mondjátok h aki a divatot követi divatp.icsa most meg az a baj h nemkövetem tulságosan a divatot?:O

2010. máj. 13. 17:57
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

1. A cipő szép

2. Neked /nekem is/ tetszik

3. Egyszer ballagsz

4. Ne hagyj beleszólni,

5. Légy önmagad.


Ha ehhez ezt a cipőt szeretnéd felvenni, vedd fel, ne hallgass senkire.

2010. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
25%
teljseen igaza van!!!fekete vagy fehét, az valo ballagásra.
2010. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
48%

előző vagyok:

most látoma képed és szép a cipő, de nem ballagásra valo, vedd fel az utánna valo család vacsira :)

2010. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat(:
2010. máj. 13. 20:11
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Ofődnek igaza van. Boccs. Fekete cipőt vegyél fel.
2010. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!