Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Oföm nem engedi h az arany...

Oföm nem engedi h az arany cipömbe ballagjak: D Vélemény?

Figyelt kérdés
azt mondta h csak fekete vagy fehér cipö jo.. de sztem akkoris elmegyek az arany szinümbe mert nekem ez tetszik ezt vettem meg és nem szolhat bele h mibe ballagjak a saját ballagásomon :/ szerintetek?:)
2010. máj. 13. 14:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
De szép! Én a helyedben tök nyugodtan felhúznám ezt a cipőt. Szép alkalmi, és nem cigányos! Én azt mondom, menj ebbe ballagásra! Úgyis a te ballagásod. Neki nem mindegy? Már ezer meg egy ballagáson volt és még lesz is, nem hiszem, hogy most pont ez az egy ami olyan meghatározó lesz neki. Neked viszont ez fontos nap.
2010. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon elegáns és szép cipőt választottál magadnak a ballagásodra.

Ballagás már nem a 80-90es évek egyszínűség kell telnie és nem is így telik.

Vedd fel nyugodtan a ballagásodra az ofődnek is tetszeni fog főleg hogy jól mutat benne a lábad :P

2010. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. máj. 13. 15:42
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel nyugodtan :)
2010. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

gyönyörű cipő

nehogy mást vegyél helyette!!

az osztályfőnököd meg irigykedhet, hogy szebb cipőd lesz, mint az övé.Ne hallgass rá, pont azért, mert ez a cipő nagyon szép!:)

2010. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az ofömmel van a bajom:S a fényképen nem lehetett rajtunk az a felső amit felvettünk.hanem azt kellett felvenni ami rajta volt:| mindegyikkel volt valami baja-.-" nállunk meg csak szoknyába lehet ballagni stb..stb...hát tessék nállam a szoknya meg lesz de hogy a cipőm színébe nem fog beleszolni az is biztos.Máshol még a fehér ing,fekete szoknya sem kell....ne hogy már parancsolgasson nekem:D egyszer ballagok általánosból abba megyek amibe akarok.
2010. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szép ez a szandál és nem is annyira feltűnő. Először azt hittem, egy zárt arany cipőről van szó. Ezt én minden további nélkül felvenném, nagyon elegáns!
2010. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól néz ki.: D Szép is.

De szerintem sem illik ezt ballagásra felvenni,bár ki figyeli?: D

Esetleg kérdezd meg az osztálytársaidat.: D

2010. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok az aki kérte a képet:)

ugye milyen jól tettem, egyre kevesebb a negatív hozzászólás:)

amúgy szerintem is jó:)

énis idén ballagok és én ilyen 'trójai stílusú' szandált veszek:)

szval mindent bele!;)

2010. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
oo köszönöm szépen a válaszokat!!:) :DD
2010. máj. 13. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!