Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen magassarkút viselni?

Milyen magassarkút viselni?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok túl csajos,nem is szeretem túlságosan a nagyon nőies dolgokat (nem vagyok leszbi)de a szüleim főlleg anya ragaszkodnak hozzá,hogy ballagáskor viseljek magassarkút,mert az olyan csinos.

14/L



2017. márc. 22. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én utálom. De mivel nagyon tetszik muszáj elviselni néha-néha.
2017. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem őket. Nagyon érzékenyek a lábaim. Én csak a magassarkú csizmákat szeretem. Menj el egy boltba és próbálgass különböző magasságú,tipusú cipőket hogy eltudd dönteni hogy melyik fajta a legkényelmesebb. Ha nincs tapasztalatod velük akkor jobb ha így csinálod.
2017. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amíg meg nem szokta a lábam, nagyon kényelmetlen volt. De most már tudok bennük járni.

Tűsarkút nagyon ritkán hordok, csak amikor az alkalom megköveteli, de vannak magassarkú bokacsizmáim, azokat szeretem.

2017. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Max. 4-5 cm magas sarkú cipő nem kényelmetlen, jó minőségű bőrt kell venni, nem valami kemény műanyag vackot. Elsőre ne vegyél pömpsz cipőt, inkább valami pántosat, vagy zártabbat, amiben nem csúszik előre a lábad. Ha megvettétek, járkálj benne otthon, hogy megszokd.
2017. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tényleg magasakban egy idő után fája lábam elől, plusz a pántos sokkal jobban tart. Van egy 12 centis sarkúm, ballagásra volt eszem és nem vettem fel de párom ballagását azt hittem kibírom benne, 20 perc után ölni tudtam volna egy székért, 1 óra után alíg bírtam lépni.

A saját ballagásomra ilyesmit vettem fel [link] csak vékonyabb a sarka és egy picit magasabb, ebben teljesen vállalható volt. Érdemes venni az elejébe ilyen ragasztós szilikon párnát, hátulra meg közvetlenül a széle alá ilyen kis beragasztós bőrpárnát, sokkal kényelmesebb, nekem ezen a 2 ponton szokta cseszni a lábamat a magassarkú, főleg az elsőnél.

2017. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ballagáskor volt az első találkozásom a magassarkúval, az én cipőm kb 4-5 centis volt... ez szerintem egy tök jó sarok méret, gyorsan megszoktam. Egy dolog volt kellemetlen, hogy ezeknek a cipőknek valahogy nem tapad olyan jól a talpa, én egy csomószor érzem, hogy akkor is csúszik a magassarkúm, amikor nem gondolná az ember (főleg csempén)
2017. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Függ a magasságtól, a fazontól és a minőségtől is.

Ilyeneket próbálgass fel, vastagass sarkút vagy telitalpút, alacsony sarokkal és ha tetszik olyat keress ami tartja a lábfejed is.

[link]

[link]


Egy csinos kis magassarkú szerintem minden lány szekrényébe kell, mert vannak események ahol illik csinosan felöltözni és nem kell 12 cm-es platformos holdjárókban tipegni :)


Én egyébként szeretek magassarkúban lenni, márha kényelmes. Ettől függetlenül nem hordok napi szinten.

2017. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Esetleg egy éktalpú jobb lenne?
2017. ápr. 7. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok valami csinos, de nagyon szeretek magassarkút felvenni. Persze, fáj benne a láb, ha sokat viseled. Javaslom az éktalpú cipőt is, az enyém kb 5-6 centi magas, nem terheli meg annyira a lábam...
2017. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!