Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szeretnek sokan nyáron...

Miért szeretnek sokan nyáron 30 fok feletti melegben is vastag edzőcipőkben meg zoknikban mászkálni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

én undordok a lábfejektől!!!!!!

sokan mondták, hogy szép lábfejem van, de néha iszonyodok a sajátomtól is

hát még a sok deformált csúnyaságtól, akikből nyáron percenként látok egyet

2010. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A vastag zokni felszívja az izzadtságot a lábról,ezért:D Miután pedig hazaérnek a vastagzoknisok kicsavarják a párkányon lévő muskátlira,így a vízzel is takarékoskodnak:D
2010. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mert sokkal kényelmesebb a cupő,mint a szandál,meg a papucs,de mikor 30 fok feletti meleg van,akkor én is inkább mászkálok a kényelmetlen papucsokba,pedigf utálom :(
2010. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére nincs extrém módon büdösödő lábam, és sokkal praktikusabb a tornacipő, mint a papucs vagy szandál. Meg különben is van úgy, hogy nem tudom rendbe rakni, szépen kilakkozni a lábkörmeimet, és akkor nem fogom mutogatni.

Amúgy ha nem tornacipőt hordok, akkor sarut, de arra meg nincs minden reggel időm, hogy szépen felkössem. (Ez igazi saru.)

2010. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!