Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan hölgy társam aki...

Van olyan hölgy társam aki zokni helyet inkább harisnyát visel az év minden hónapjában ha igen milyen színben én testszínűben vagy bézs konyak színben ti milyen színűeket szeretek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Te nem vagy nő, hanem a harisnyafétises srác.
2017. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

"Te nem vagy nő, hanem a harisnyafétises srác."


Tényleg xDDDD

Múlt héten is írt ez a harisnyás fószer :D

Azt kérdezte, hogy "Rövidnadrághoz milyen harisnyát veszünk fel?" :D

2017. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
el nem tudom képzelni mi a fene izgató van egy harisnyában, a legundorítóbb ruhadarab szerintem
2017. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

#3 akkor elég fura nézeted van.Mert a harisnya öltöztet és színt visz az öltözködésben.

Én is leginkább testszínűt és bézst hordok.

2017. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4, nyilván a kérdező nem no és nem az öltözködésre kiváncsi... igen, és szerintem undorító ruhadarab, lecsuszik, felszalad, a borszinunekbaz anyaga is egy nagy sz.r, max télen jo ha nagyon hideg van, akkor is inkább leggings
2017. febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fajtát szoktál venni, mert nem egyformák. Vannak aminek nem jó anyaga van, de én már kitapasztaltam melyek amik jó fajták és azt veszem. Ha pedig jó méretűt veszek, akkor nem csúszik le.
2017. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"hölgy társam", így a travik írnak :)
2017. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!